قیمت شیرینی دانمارکی 98 با بهترین قیمت

قیمت شیرینی دانمارکی 98 با بهترین قیمت و کیفیت بسیار عالی را از شرکت میکادو خریداری کنیم. اصل و اساس مدیریت شرکت میکادو مشتری مداری می باشد. با فروش روزانه چندین هزار کیلو شیرینی دانمارکی توانسته‌ایم به پرفروش ترین، تولید کننده دانمارکی در تهران تبدیل شویم.

همچنین ما شیرینی دانمارکی را به صورت داغ و تازه می توانیم به شهرستان‌های نزدیک نیز ارسال بکنیم. همکاری ما با تمام شرکت ها و ارگان ها و کارخانه های صنعتی قدمتی طولانی دارم.

امروزه اکثر کسانی که از شیرینی دانمارکی را به صورت عمده خریداری میکنند با خیال آسوده و بدون حضور فیزیکی با ارسال پیام و یا تماس تلفنی انواع مختلف شیرینی خشک را برای مراسم و یا اعیاد مختلف سفارش می دهند.

دلیل این همه اعتماد به شرکت میکادو این است که ما بارها و بارها توانسته ایم از راستی‌آزمایی مشتریان خود سربلند و پیروز خارج شویم. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده ما را امتحان کنید، تا شما نیز در زمره مشتریان دائمی ما قرار بگیرید.

خرید شیرینی عید ۹۹

امروزه انواع مختلف شیرینی های خشک برای پذیرایی در ایام عید خریداری می شود. در گذشته ای نه چندان دور بیشتر شیرینی ها در ایام عید شیرینی های زبان و پاپیون بود.

امروزه تنوع گرایی مردم باعث شده تا استاد کاران شیرینی پزی نیز بر تنوع کار خود بیفزایند ثابت ماندن نظر مشتریان خود را روز به روز بیشتر به خود جلب کنند‌.
البته باید در نظر داشت که، پیش از تنوع در دیزاین و تنوع در شیرینی عید باید به تازگی و ترد و لذیذ بودن شیرینی توجه شود.

شرکت میکادو اولین اصل جلب رضایت مشتری خود را در تهیه بهترین مواد اولیه می دانند، تازگی و خوشمزه‌ای شیرینی باعث رضایت هرچه بیشتر مشتریان میشود.

بنابراین زمانی که مشتریان به تازگی، خوشمزگی و تر بودن شیرینی عادت کنند قطعاً برای خرید فقط وفقط به شرکت ما مراجعه می‌کنند، این یعنی رمز موفقیت شرکت میکادو که ما در طول سالیان گذشته به آن رسیده ایم.

ما آماده ارزانترین قرارداد ها با تمامی شرکت ها، سازمان ها و کارخانه های تولیدی که برای شب عید کارکنان خود شیرینی تهیه میکنند، هستیم.
با خرید شیرینی شب عید از شرکت میکادو بهترین ها را با ما تجربه کنید.

خرید شیرینی زبان

با شنیدن اسم شیرینی زبان یک نوستالژی بسیار شیرین برای تمامی ما تداعی می شود.این شیرینی بسیار جذاب و خوشمزه با درخششی که برروی آن وجود دارد، بسیار چشم نواز است و مشتریان زیادی را به سوی خود می کشاند.

امروزه این شیرینی چند لایه در سایزهای مختلف قالب زده میشود.

از شیرینی های زبان بند خیلی بزرگ که بیشتر در پذیرایی های عصرانه استفاده می شود گرفته تا شیرینی زبان های بسیار کوچک و بند انگشتی که بیشتر در پذیرایی ایام عید مورد استفاده قرار می‌گیرد همگی در شرکت میکادو با بهترین مواد اولیه و بهداشتی ترین محیط تولید می شود.

ما به مشتریانی که با خرید شیرینی زبان در مقادیر بسیار بالا اقدام کند، قطعاً تخفیفات ویژه‌ای را در نظر می گیریم.

ارزانترین قیمت شیرینی قرابیه

با توجه به اینکه شیرینی قرابیه یکی از گرانترین شیرینی های موجود در بین شیرینی های خشک است، ولی شرکت میکادو توانسته است با تهیه مواد اولیه کیفیت و ارزان قیمت ارزانترین قیمت شیرینی قرابیه را در تهران عرضه کند.

با توجه به اینکه انواع مختلف شیرینی های خشک دارای ماندگاری بالایی هستند, بنابراین متقاضیان زیادی نیز در کل ایران و حتی در کشورهای همسایه نیز دارند.

شرکت میکادو توانسته علاوه بر اینکه بازار تهران و شهرستان های اطراف را در دست بگیرد، بازار پررونقی در صادرات شیرینی های خشک و سنتی ایرانی نیز داشته است.

شیرینی قرابیه یکی از آن شیرینی های سنتی معروف تبریز است که طرفداران بسیاری در همه شهرهای ایران و همچنین در کشورهای همسایه ما دارد.

چون ما توانسته ایم انواع مختلف شیرینی های خشک را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت عرضه کنیم در زمره بهترین تولیدکنندگان و پخش کنندگان شیرینی خشک در تهران قرار گرفته ایم.

ما آماده عقد قرارداد با تمام شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و حتی کارخانه های صنعتی برای خرید شیرینی شب عید تمامی کارکنانشان هستیم.درنگ نکنید و هرچه زودتر با ما تماس بگیرید تا بهترین خرید را در کمترین زمان و ارزانترین‌قیمت داشته باشید.

یک کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است؟

شیرینی دانمارکی یکی از خوشمزه ترین شیرینی های خشک موجود در ایران می باشد.ین شیرینی که پرطرفدارترین شیرینی در تمام جشن ها و اعیاد و حتی مراسم عزاداری نیز می باشد.

به صورتی بسیار حرفه ای ترد و خوشمزه و لذیذ در شرکت میکادو تولید می شود.تولید شیرینی دانمارکی عمده با تنوع بسیار بالا از تخصص‌های شرکت ما می باشد.

میزان وزن کیک یزدی در هر یک کیلو تا حدود زیادی به کرم میانی شیرینی دانمارکی بستگی دارد.

یعنی هر چقدر کرم میانی این شیرینی بیشتر باشد وزن آن بیشتر می شود، بنابراین به همین میزان تعداد شیرینی ها در یک کیلو کمتر میشود.

ولی غالباً میزان کرم میانی شیرینی دانمارکی باید به مقداری باشد که هم شیرینی فوق العاده خوشمزه باشد و هم از لحاظ وزنی مقرون به صرفه باشد.

ما نیز با رعایت این موضوع به طور میانگین ۲۵ الی ۳۰ عدد شیرینی دانمارکی یک کیلو محاسبه می‌کنیم.
چون ما بیشتر با شرکت ها و سازمان ها و ارگان ها و کارخانه‌های تولیدات صنعتی سر و کار داریم،تجربه طولانی در عقد قراردادهای بزرگ این شرکت ها داریم.

ما انواع مختلف شیرینی های خشک را مخصوصاً شیرینی دانمارکی را با ارزان ترین قیمت و با کیفیتی بسیار عالی ارائه می‌کنیم. با شرکت ما تماس بگیرید تا بهترین خرید را تجربه کنید.

قیمت شیرینی دانمارکی 98 با بهترین قیمت

برخی از شیرینی ها به حدی معروف بوده و جا افتاده اند که وقتی جایی نامی از آن برده می شود هیچ شعبه‌ای برای شنونده باقی نمی گذارد و نیاز به معرفی ندارند.

شیرینی دانمارکی که نمونه بارز یک شیرینی خشک بسیار معروف می باشد و در گروه شیرینی های خشک سرآمد تمامی آن ها است در بسیاری از مجالس و مهمانی ها و سمینارها و حتی کارخانه های صنعتی برای پذیرایی استفاده می شود.

ولی آنقدر جذابیت دارد که برای صبحانه عصرانه نیز انتخاب بسیار خوبی به شمار می آید.شیرینی بسیار لذیذ در بسیاری از کشورهای دنیا با مزه ها و ذائقه های مختلف مصرف می شود.

شرکت ما قیمت انواع مختلف شیرینی خشک را با قیمت مصوب اتحادیه ارائه می کند ولی برای کسانی که خریدار و سفارش دهنده شیرینی دانمارکی در تناژ بسیار بالا باشند.

اما قیمت های را تا حد بسیار چشمگیری کاهش می‌دهیم، تا مشتریان خود را روز به روز بیشتر از خود راضی نگه داریم.

اشتراک گذاری