فروش عمده انواع شیرینی خشک درجه ۱

فروش عمده انواع شیرینی خشک درجه ۱ درشرکت میکادو به کمک استادکاران چیره‌دست با رونق بالایی روبروست. مزیت خوب شیرینی های خشک نسبت به شیرینی های دیگر در این است که در هر جا و مکانی قابل استفاده است و بدون نگرانی از تغییر در دیزاین آن می توان انواع مختلف شیرینی خشک را از مکانی به مکان دیگر ارسال کرد.

کیفیت شیرینی خشک قطعاً به مواد اولیه آن رابطه مستقیم دارد.
بنابراین ما برای اینکه بتوانیم شیرینی خشک درجه یک را به مشتریان عزیزمان عرضه کنیم حتماً از مواد اولیه فوق‌العاده باکیفیت استفاده می‌کنیم.
قطعاً هدف اصلی ما فقط فروش نیست بلکه هدف اصلی ما نگه داشتن مشتریانی است که از ما برای اولین بار خرید می کنند.

فروش انواع شیرینی خشک

  • شیرینی دانمارکی که دارای تنوع بسیار بالایی است و چون بسیار لذیذ است و طرفداران زیادی دارد.
  • شیرینی تارت میوه که با توجه به فصل می توان میوه های موجود در آن فصل را به طور متنوع روی آن استفاده کرد و تنوع رنگ در آن باعث شده که این شیرینی جایگاه خود را در مجالس پر رنگ کند.

  • شیرینی مکزیکی که دارای تنوع در طرح و رنگ می باشد درحالی که بافتی بسیار نرم و ترد دارد می تواند زینت بخش مجالس و سمینارها و در ارگان ها نهاد ها باشد.
  • شیرینی تخته نارگیلی که از ترکیب یک نوع کیک بسیار نرم و لطیف و شیرینی نارگیلی تشکیل شده دارای انواع و اشکال مختلفی است که امروزه در مراسم های عروسی و در پذیرایی از میهمانان و کارکنان در کارخانه های صنعتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
  • شیرینی پای سیب که از کیک خاصی همراه با دارچین و ادویه های دیگر به همراه سیب که یک میوه بهشتی است می تواند بهترین انتخاب برای پذیرایی در تمامی ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی باشد.
  •  شیرینی کیک یزدی که از قدیمی ترین شیرینی های موجود در ایران است و طرفداران پر و پاقرص ای هم دارد می‌تواند در تمام اعیاد و و مراسم ها پای ثابت پذیرایی باشد که بوی و طعم گلاب و زعفران آن می‌توانند مشتریان بسیاری را به سمت خود بکشاند.

  • شیرینی اتریشی که بیشتر به شکل مثلثی برش میخورد و و از دو رنگ کاکائویی و ساده تولید می شود. تزیینات بسیار زیبا و شکیل دارد که از انواع ژله ها و دیگر مواد تزئینی خوراکی می توان در بعضی از بر روی این شیرینی استفاده کرد.
  • شیرینی قرابیه یکی از معروفترین شیرینی های تبریز است. مواد اولیه تشکیل دهنده این شیرینی ، بادام می‌باشد و دکور روی انرا پر با پسته پسته می‌کنند . اگر می خواهید در عروسی ها و مجالس و پذیرایی های خود سنگ تمام بگذارید حتماً شیرینی قرابیه را انتخاب نمایید.

هر کیلو شیرینی چند عدد است؟

قطعاً همگی می دانیم که تعداد شیرینی ها بستگی به نوع شیرینی دارد. بزرگی و حجم شیرینی ها تعیین کننده تعداد آنها در هر جعبه می باشند. بنابراین قطعاً تعداد شیرینی ها در یک کیلو حتماً با یکدیگر تفاوتی دارد.
به طور مثال تعداد یک کیلو شیرینی پای نارگیلی قطعاً از یک کیلو کیک یزدی بیشتر می باشد چون شیرینی تخته ای نارگیلی به صورت های مربع و باریک می باشد ولی همگی می دانیم که کیک یزدی گرد بوده و شیرینی است که بسیار حجم دارد و جا می گیرد.


بنابراین مشتریان با توجه به مراسمی که دارند باید شیرینی خود را بر اساس آن انتخاب بفرمایند.
البته ما به خوبی می توانیم به تمام خریداران مشاوره های لازم را برای انتخاب شیرینی برای مراسمی که در پیش دارند را بدهیم.

      تعداد در یک کیلو
25الی35 دانمارکی
35الی40 تارت میوه
25الی30 مکزیکی
25الی30 تخته ای نارگیلی
25الی30 پای سیب
18الی20 کیک یزدی
40الی45 نارگیلی
20الی25 اتریشی
25الی30 پای نارگیلی
30الی35 گردویی
30الی35 قرابیه

قیمت شیرینی قرابیه در سال ۹۸

این شیرینی بسیار پرطرفدار و مجلسی که تهیه تولید و زادگاه آن تبریز و ترکیه می باشد. جایگاه خود را در تمام شهرهای ایران و در تمام مراسم ها و اعیاد باز کرده است.
این شیرینی که از خمیر بادام تهیه می‌شود بسیار مقوی و دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است.
با توجه به اینکه در سال های گذشته به دلیل کمبود بادام و تقاضای بالای این نوع شیرینی باعث شده که قیمت این شیرینی خشک سیر صعودی پیدا کند.


ولی با توجه به قیمت نسبتاً بالای این شیرینی طرفداران بسیار زیادی دارد که در بسیاری از عروسی ها مهمانی ها و حتی در ایام عید بسیاری از مردم ایران از آن برای پذیرایی استفاده میکنند.
این شیرینی خشک بسیار خوشمزه حتی جایگاه خود را در صادرات نیز باز کرده و بسیاری از کشورهای همسایه ما خریدار پروپاقرص شیرینی قرابیه هستند.
در این سال های اخیر بسیاری از استاد کاران شیرینی پز توانسته‌اند با تکیه بر خلاقیت خود قرابیه های گردویی ,شکلاتی, عسلی و دارچینی را نیز تولید بکنند.
چون شرکت میکادو تمام مواد اولیه خود را بدون واسطه تهیه می‌کند بنابراین قیمت تمام شده مواد اولیه برای ما بسیار ارزان تر از قنادی‌های دیگر تمام می‌شود بنابراین ما به راحتی می توانیم ارزان ترین قیمت شیرینی قرابیه را با کیفیتی بسیار عالی و درجه یک به شما بفروشیم.
ما به شما اطمینان می دهیم که با خرید از ما قطعا از مشتریان دائم ما خواهید بود پس ما منتظر تماس شما هستیم.

54000 تومان قیمت شیرینی قرابیه

پخش عمده شیرینی خشک در تهران

شیرینی پزی ها و قنادی های بسیار زیادی در سطح شهر تهران فعالیت می کنند.
ولی تفاوت عمده ای که بین شرکت میکادو و دیگر همکاران وجود دارد در این است که ما تجربه های ۲۰ ساله در تهیه تولید و توزیع شیرینی های خشک در وزن ها و تناژهای بالا هستیم.

شرکت ما تجربیات بسیار زیادی در تحویل به موقع شیرینی ها در مقیاس های بسیار زیاد با محدودیت زمان داشته است.
بنابراین ما می دانیم که چگونه وقت خود را مدیریت کنیم تا به تمام سفارش های آنی هم پاسخ مثبت بدهیم.
ما تامین کننده بسیار خوب شیرینی و انواع مختلف دسر های زیبا هستیم و آماده همکاری بابرگزار کنندگان مجالس عروسی هستیم.
ما علاوه بر اینکه شهرک‌های صنعتی ,ارگانها ,سمینار ها و مجالس موجود در سطح تهران را پشتیبانی می کنیم به راحتی می‌توانیم شیرینی های خشک و شیرینیهای تر را با اصولی کاملاً بهداشتی به شهرهای اطراف تهران و شهرستان‌های مختلف ارسال نماییم.
ما آماده همکاری با کسانی هستیم که در کار صادرات شیرینی هستند و می‌توانیم به مشتریان مشاوره نیز بدهیم.
پخش عمده شیرینی خشک در تخصص ماست بنابراین به صورت آنلاین از ما خرید کنید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

فروش عمده انواع شیرینی خشک درجه ۱

با توجه به نوسانات بازار و تغییر مداوم قیمتها قطعاً قیمت شیرینی خشک نیز دستخوش این تغییرات خواهد شد.
با توجه به گران شدن فاحش روغن، شکر و آرد در چند ماه گذشته، ولی اتحادیه قنادان هیچ تغییری در قیمت های شیرینی های خشک نداده است.
ولی ما شاهد این هستیم که بسیاری از همکاران ما قیمت ها را بسیار گران کرده اند.
ولی ما با توکل به خداوند لطف مشتریان بسیاری که داریم توانستیم با فروش زیاد و سود کم این گرانی را پشت سر بگذاریم و به سود مورد نیاز خود دست یابیم بنابراین تا کنون قیمت‌های خود را گران نکرده‌ایم تا مشتریان خود را همچنان از خود راضی نگاه داریم.
همچنین ما قیمت ها را بر اساس کیفیت، نوع متریال و…. تعیین می‌کنیم.

اشتراک گذاری