مرکز خرید شیرینی پفکی در تهران

مرکز خرید شیرینی پفکی در تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی مشغول به تولید و توزیع بهترین شیرینی خشک با مواد اولیه مرغوب با بسته بندی جدید میباشد.

قیمت شیرینی پفکی یا همان شیرینی پفکی گردویی با توجه به اینکه قیمت شیرینی 99 روند افزایشی به خود گرفته، با بالا رفتن قیمت گردو سیر صعودی به خود گرفته است.

شیرینی پفکی گردویی خوشمزه یک شیرینی مناسب عید است.چون این شیرینی خشک از ماندگاری بالای برخوردار است و شما را برای پذیرایی از مهمانان در تمام طول تعطیلات همراهی میکند.

قیمت شیرینی خانگی عید بر اساس قیمت شیرینی عید  ۹۹ و لیست قیمت اتحادیه قنادان در شرکت میکادو بر اساس مقدار سفارشات شما مشتریان عزیز به طور دقیق مشخص میشود.

یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است؟

هر کیلو شیرینی کشمش خانگی حدود 50 عدد میباشد. قیمت شیرینی کشمشی در بازار بسیار متفاوت است و از 45000 تومان تا 20000 تومان متغییر است که شرکت میکادو قیمت را بر اساس نرخ اتحادیه تهران عرضه مینماید.

با روندی که در قیمت شیرینی خشک سال 99 به وجود امده است، بسیاری از قنادی ها برای اینکه بتواند دخل و خرج گارگاه و قنادی خود را متعادل سازند قیمت ها را با ترفندهای مختلف دستکاری کرده اند.

شما مشتریان محترم میتوانید بدون نگرانی از گرانی قیمت انواع شیرینی ۹۹ را با تخفیفات ویژه یا بر اساس مقدار سفارشات خود با قیمتهای باورنکردنی از شرکت ما تهیه نمایید.

فقط کافیست یکبار خرید از ما را امتحان کنید ما به شما اطمینان میدهیم در ابتدا کیفیت، تازگی و مزه و در مرحله بعد قیمتهای فوق الهاده ارزان ما شما را به یکی از مشتریان وفادار ما تبدیل خواهی کرد.

مرکز خرید شیرینی پفکی در تهران

درست است که قیمت روز شیرینی تاثیر مستقیمی بر روی شیرینی یفک گردویی دارد ولی بیش از هر چیز قیمت گرود تایین کننده قیمت شیرینی گردویی پفکی میباشد.

ما تخمین میزنیم قیمت شیرینی گردویی با وارد شدن گردوی تازه در بازار ارزان شود.قیمت شیرینی ۹۹  در شرکت میکادو بر اساس مقدار خرید شما دوستان عزیز تایین میشود.

این بدان معناست که هر چقدر وزن شیرینی خریداری شده توسط شما بالا برود به همان میزان قیمت شیرینی خشک مورد نظر شما ارزانتر میشود.

اگر مسئول خرید شرکت، اداره، سازمان یا کارخانه های صنعتی هستید حتما با ما تماس بگیرید ما هوای شما را خواهیم داشت تا بهترین ها را با کمترین قیمت ارائه دهید.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹   

انواع مختلف شیرینی مربای با ماندگاری بسیار بالا جهت استفاده در ایام عید نوروز یا هر زمان دیگری بسیار مناسب است.

شرکت میکادو تولید و توزیع کننده بدون واسطه انواع مختلفی از شیرینی های خشک مانند موارد زیر میباشد.

  • قیمت شیرینی مربایی
  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی دانمارکی
  • قیمت شیرینی نارگیلی خانگی
  • قیمت شیرینی نخودچی99

ما با ارسال عکس شیرینی عید در تلگرام و واتساپ نیاز شما را برای حضور در محل برای خرید انواع شیرینی مرتفع کرده ایم تا بتوانید در این ایام قرنطینه با خرید شیرنی آنلاین، کامتان را شیرینی نمایید.

هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است 25 الی 30 عدد

اشتراک گذاری