مرکز فروش شیرینی اینترنتی | نمایندگی قنادی

مرکز فروش شیرینی اینترنی در نمایندگی قنادی های دایر در شرق و غرب تهران بزرگ جهت رفاه حال شما مبادرت به فروش انواع شیرینی های موجود در قنادی ها کرده است.

خرید آنلاین شیرینی خشک مخصوصا در ایام نوروز که در روزهای پایانی سال همه در حال جمه اوری کارهای عقب مانده هستند، بسیار دلچسب و گوارا است.

با خرید شیرینی عید نوروز به صورت انلاین از شرکت میکادو این امکان برای شما فراهم میشود که علاوه بر خرید شیرینی آنلاین، قیمت شیرینی خشک سال 99  را ارزانتر از لیست قیمت اتحادیه قنادان تهیه کنید.

قیمت شیرینی خانگی، قیمت شیرینی نارگیلی خانگی و قیمت شیرینی مشهدی خانگی از جمله شیرینیهای مناسب برای ایام عید هستند که با مناسبترین قیمت وبهترین بسته بندی برای شما ارسال خواهد شد.

 

آخرین قیمت شیرینی گردویی در بازار

شیرینی گردویی از شیرینیهای خشک بسیار لاکچری و پرطرفدار است که قیمت ان بر اساس قیمت روز گردو تایین می شود، چون این شیرینی از خمیر گرد تهیه میشود.

قیمت شیرینی سال ۹۹   تاثیر به سزای بر روی قیمت شیرینی پفکی گردویی خانگی گذاشته است البته ما امیدوارم با وارد شدن گردویی تازه در بازار افت قیمت در گردو مشاهده نماییم.

یکی دیگر از شیرینی های که در شرکت میکادو به صورت کاملا حرفه ای و عالی با روغن حیوانی تهیه میشود شیرینی نخودچی است. برای اطلاع از قیمت شیرینی نخودچی 99 به شماره 09126993690 پیام داده یا تماس حاصل نمایید.

مرکز فروش شیرینی اینترنتی | نمایندگی قنادی

شرکت میکادو از زمان تاسیس تولید کننده شیرینی به صورت انبوه برای شرکت ها، سازمان ها، ادارات و کارخانه های صنعتی و در بسیاری از موارد مشارکت در صادرات بوده است.

ولی امروزه به دلیل شرایط موجود و قرنطینه برای رفاه حال مشتریان عزیز، با اعطای نمایندگی در بعضی از قنادی ها در غرب و شرق تهران، برای تامین نیاز همشهریان به صورت آنلاین پرداخته ایم.

ما ارزانترین قیمت شیرینی ۹۹ را که دارای کیفیتی بینظیر و به یاد ماندنی است، برایتان ارسال میکنیم. با ما تماس بگیرید تا تجربه خرید انلاین شیرینی را در خاطر شما ثبت کنیم.

قیمت شیرینی کشمشی

این شیرینی که به واسطه داشتن کشمش دارای ارزش غذایی بالای است با وجود بالا رفتن قیمت شیرینی 99 باز هم در زمره شیرینی های ارزان قیمت محسوب میشود.

شرکت میکادو تولید کننده انواع مختلف شیرینی های خشک و تر در محیطی کاملا استاندارد و بهداشتی است و تامین کننده ای بسیار منظبت و خوش قول برای شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی میباشد.

ما مستقیما زیر نظر وزارت بهداشت و اتحادیه قنادان تهران مشغول به تولید و توزیع بدون واسطه هستیم پس بدون نگرانی از گرانی قیمتها با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید .

مطمئن باشد ما شما را از انتخاب و خرید خود خرسند خواهیم کرد.

اشتراک گذاری