فروش شیرینی گردویی با کیفیتی عالی در تهران

فروش شیرینی گردویی با کیفیت در تخصص شرکت میکادو می باشد. ما از بهترین نوع گردو برای تولید شیرینی گردویی استفاده می کنیم. همچنین بنا به درخواست مشتریان سایز این شیرینی خوشمزه را تغییر میدهیم.

این شیرینی علاوه بر اینکه مهمان همیشگی خانه های ما در شب عید می باشد در بسیاری از ارگان ها سازمان ها و حتی کارخانه های صنعتی برای پذیرایی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد.
البته تعدادی از کارخانه های صنعتی نیز وجود دارند که این شیرینی را به صورت بسته بندی شده و جعبه ای به عنوان شیرینی شب عید برای مهندسین و کارکنان خود تهیه می کنند.

قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی عمده

این دو شیرینی خشک که مواد اصلی آنها از دو میوه بسیار مقوی و نسبتاً گران، گردو و نارگیل تهیه می‌شود، دارای طرفداران بسیاری هست.
این شیرینی که دیزاین بسیار ساده دارد و معمولاً بدون دیزاین سرو می شود در شرکت میکادو استفاده از پسته تزیین میشود.
البته از ترکیب شیرینی های نارگیلی و گردویی میتوان شیرینی های خشک جدیدی را نیز به بازار عرضه کرد. مدت شرکت میکادو تولیدکننده شیرینی باقلوای گردویی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت هستیم.

قیمت شیرینی خشک چند است؟

با توجه به اینکه در ایران انواع مختلفی شیرینی خشک تولید می‌شود که تعداد این شیرینی ها بسیار بالا است، اتحادیه قنادان فقط یک قیمت بر روی تمام شیرینی های خشک مصوب می کند.
البته تعداد زیادی از قنادی ها هستند که با گذاشتن اسم های مختلف برای شیرینی ها قیمت ها را بسیار گرانتر عرضه می کنند.
ولی شرکت میکادو با توجه به اینکه با بسیاری از ارگانها شرکت‌ها و کارخانه‌های صنعتی سروکار دارند، قیمت تمام شده انواع مختلف شیرینی های خشک را با قیمت کمتر از مصوبه اتحادیه قنادان به فروش می رسانند.

البته این کار برای ما مرقوم به صرفه است چون ما سود خود را در فروش مقادیر بالا از شیرینی دریافت می‌کنیم.
این کار باعث شده تا بسیاری از برگزارکنندگان سمینار های دولتی و خصوصی از مشتریان مداوم ما باشند.
شیرینی خشک های مختلفی مانند دانمارکی، پای سیب، مکزیکی ،اتریشی، کیک یزدی و تخته نارگیلی از جمله شیرینی هایی هستند که اکثر سمینارها و ارگانها و سازمانها و حتی کارخانه های تولیدی از مشتریان پر و پا قرص آن ها هستند.
بنابراین اگر خواهان شیرینی‌خشک با قیمتی پایین و با کیفیتی بالا هستیم حتماً با شرکت ما تماس بگیرید تا لذت یک خرید به صرفه و خوب را ببرید.

فروش شیرینی گردویی

ما برای تهیه شیرینی گردویی از بهترین باغدار های ایران برای تهیه گردو خرید می کنیم.
همچنین زیر نظر بهترین استادکاران شیرینی پزی ، شیرینی گردویی های فوق العاده ترد و خوشمزه و لذیذ را تولید می نماییم.
شرکت میکادو اعتقاد دارد که کیفیت شیرینی های تولید شده در شرکت ما بزرگ‌ترین تبلیغات برای ما هستند.
بنابراین ما سعی می‌کنیم بهترین مواد اولیه را در تولید شیرینی های خشک خود استفاده کنیم تا مشتریان زیادی را همچون سال های گذشته برای تولدات خود جلب نماییم.
ما سعی داریم برای اینکه بتوانیم مشتریان خود را حفظ کنیم و همچنین بر تعداد انها بیافزاییم قیمتهای شیرینی گردویی را برای شرکتها و ارگانها و سازمانهای که در مقادیر بالا از ما خرید میکنند با ارزان حالت محاسبه کنیم.

اشتراک گذاری