سفارش خرید دانمارکی شیرینی تهران

سفارش خرید دانمارکی شیرینی تهران به صورت آنلاین با کیفیتی فوق العاده عالی و قیمتی ارزان از شرکت میکادو امکان پذیر است. شرکت ما امکاناتی را برای تمام مشتریان در نظر گرفته تا بتوانند به صورت آنلاین هر گونه شیرینی خشکی را که لازم دارند بدون درنگ و با بهترین کیفیت به آنها تحویل دهیم.

در حال حاضر قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ دستخوش تغییرات نبوده، و ما همچنان قیمت را همانند سال ۹۸ محاسبه میکنیم.
البته ناگفته نماند که شرکت میکادو به تمام خریدارانی که در مقادیر بالا ثبت سفارش شیرینی دارند مخصوصاً ارگان ها، سازمان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی بالاترین تخفیف ها را در نظر می گیرد.


فروش شیرینی نخودچی با کیفیت عالی

با نظر به اینکه شیرینی نخودچی پایه ثابت سفره های هفت سین ایرانیان محسوب می شوند ، از معروفترین شیرینی های سنتی ایران نیز می باشد.
با توجه به اینکه ایران یکی از کشورهای شناخته شده در تولید شیرینی های سنتی و بسیار لذیذ می باشد، بسیاری از کشورهای همسایه ما خواهان خرید شیرینی‌های سنتی ایران هستند.


شرکت میکادو
با توجه به تجربیاتی که در صادرات شیرینی خشک داشته است، قیمت شیرینی نخودچی را برای تمام کسانی که در کار صادرات شیرینی هستند در ارزان ترین حالت محاسبه می‌کند.

قیمت تارت میوه برای کارخانه های صنعتی

تارت میوه جزو شیرینی‌های خشکی است که بسیار پرطرفدار و لذید و مقوی می‌باشد.
با توجه به میوه ای که در تولید این شیرینی به کار می رود، خاصیت این شیرینی را دو چندان می‌کند.
بسیاری از ارگان ها، سازمان ها و کارخانه های صنعتی از خریداران پرو پا قرص  این شیرینی فوق العاده خاص برای پذیرایی از کارکنان و میهمانان خود در مقادیر بالا هستند.

البته ما نوع چهارگوش و لایه لایه شیرینی تارت میوه را به این عزیزان پیشنهاد می دهیم و نوع فنجانی این شیرینی لذیذ بیشتر برای عروسی ها و جشن ها مناسب می باشد.

سفارش خرید دانمارکی شیرینی تهران

خرید شیرینی دانمارکی اولین انتخاب تمام مشتریان دائمی ما می باشد.
در مواردی که شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی از ما خرید می کنند، وزن هر عدد شیرینی دانمارکی نیز حائز اهمیت است‌.

چون بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و کارخانه های صنعتی با توجه به تعداد کارکنان خود خرید می‌کنند, بنابراین وزن هر عدد شیرینی دانمارکی هر چقدر که سنگین تر باشد هزینه پرداختی این شرکت ها بالاتر می رود. بنابراین ما با توجه به درخواست خریداران شیرینی خشک وزن و سایز شیرینی ها را به دلخواه آنها تغییر میدهیم تا خریداران و مشتریان ما نهایت رضایت را از ما داشته باشند.
ما منتظر تماس های شما هستیم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم. فقط با یک بار خرید از ما جز مشتریان دائمی ما خواهید شد.

هر کیلو کیک یزدی چند عدد است؟

کیک یزدی نیز یکی دیگر از شیرینی های سنتی ایران به حساب می آید که از دیرباز در ایام محرم و سوگواری ها طرفداران بسیاری دارد.
معمولاً کسانی که دست در کارهای خیر دارند این شیرینی خشک را صورت فله خریداری می‌کنند  و در میان عزاداران حسینی پذیرایی می نمایند.
شرکت میکادو که دوست دارن کوچکی در حرکت خداپسندانه داشته باشد قیمت روز شیرینی را برای این عزیزان بسیار پایین تر از آنچه لیست قیمت اتحادیه قنادان است محاسبه میکند.

اشتراک گذاری