قیمت فروش شیرینی نارگیلی در تهران

قیمت فروش شیرینی نارگیلی در تهران  با ارزانترین قیمت و عالیترین کیفیت تولید شده با مواد اولیه خوب توسط شرکت میکادو با تخفیفات ویژه عرضه میشود.

قیمت شیرینی نارگیلی سال 99 با توجه با افزایش نرخ دلار کمی بالا رفت. شیرینی های جدید و خوشمزه ای با استفاده از شیرینی نارگیلی تولید میشوند که بسیار لذیذ هستند.

شیرینی پای نارگیلی وتخته ای نارگیلی دو شیرینی بسیار پرطرفدار و بینظیری هستند که برای سرو در بسیاری از مجالس و اعیاد و مناسبت ها، جزء انتخاب های اول مشتریان شرکت میکادو هستند.

شیرینی نارگیلی گردویی در سال 99 با توجه به لیست قیمت اتحادیه قنادان با افزایش قیمت رو به رو بوده است.این امر به سبب واردات پودر نارگیل و افزایش چشمگیر گردو میباشد.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹  ارزان شد ؟

بله، ما به جرات به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهیم که ما با دادن تخفیفات چشمگیر طعم تلخ گرانی شیرینیهای خشک را در کام شما عزیزان شیرینی خواهیم کرد.

با توجه به تنوع شیرینی مربایی، میتوان این شیرینی را از شیرینی های خشک پر کاربرد در تمامی طول سال مخصوصا در به عنوان شیرینی قنادی عید نوروز در نظر گرفت.

قیمت شیرینی مربایی در شرکت میکادو برای آن دسته از عزیزانی که به صورت عمده خرید کنند بسیار ارزانتر از قنادی ها در واقع به قیمت درب کارخانه عرضه میشود.

قیمت فروش شیرینی نارگیلی در تهران

با پاسخ به این سوال مشتریان که ” هر کیلو شیرینی چند عدد است ” باید بگوییم در شیرینی های مختلف تعداد متفاوت است، ولی در شیرینی نارگیلی و شیرینی گردویی حدودا 35 عدد میباشد.

ما با فروش عمده شیرینی نخودچی بدون واسطه قیمت شیرینی نخودچی 99 را نیز شکستیم. شرکت میکادو آماده عقد قرارداد با شرکت ها و کارخانه های صنعتی جهت تامین نیازهای ان ها است.

همچنین قیمت شیرینی خانگی سال ۹۹ برای بسیاری از شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی که شیرینی عید کارکنان خود را تهیه میکنند، توسط شرکت میکادو بسیارارزان شد.

قیمت شیرینی خشک سال 99 با ارسال

خرید اینترنتی شیرینی خشک مزیت های بسیار زیادی دارد. خیلی از شرکت ها و سازمان ها و کارخانه های صنعتی در بیشتر ایام سال که مصادف با عیدهای مختلف باشد،تصمیم به خرید شیرینی میگیرند.

شرکت میکادو با ارسال رایگان شیرینیها برای مشتریانی که در تعداد بالا خرید میکنند، شکل دیگری از مشتری مداری را به نمایش میگذارد. البته ما در اعیاد مختلف تخفیفات ویژه ای را داریم.

یکی از شیرینی های خشکی که بسیار مورد توجه همگان در هر مراسم و مکانی است، شیرینی دانمارکی میباشد. این شیرینی در شرکت ما بسیار لذید و فوق العاده خوشمزه تهیه میشود.

کافیست فقط وفقط طعم شیرینی دانمارکی شرکت ما را بچشید، قطعا مانند دیگر مشتریان ما مزه آن زیر دندانتان خواهد ماند. این یک تبلیغ نیست یک واقعیت است.

اشتراک گذاری