اعلام قیمت شیرینی خشک در بازار

اعلام قیمت شیرینی خشک در بازار توسط اتحادیه قنادان تهران بعد از حدود 2 سال سکوت، با توجه به گرانی مواد اولیه مجبور به افزایش قیمت شیرینی سال  ۹۹ شد.

قیمت شیرینی 98 که تایین کننده قیمت شیرینی عید  ۹۹ بود به دلیل وجود ویروس کرونا و بسته شدن قنادان هیچ تغییری نکرده بود ولی امروزه به دلیل افزایش بیش از حد، قیمت اتحادیه کیک وشیرینی افزایش یافت.

قیمت شیرینی نخودچی  ۹۹ که یکی از شیرینی های خشک لاینفک ایام نوروز است همچنان به قوت خود یعنی با قیمت شیرینی نخودچی 98 در شرکت میکادو عرضه میشد.

خوشبختانه قیمت شیرینی نخودچی بسیار ارزان است و بسیاری از شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی این شیرینی را نیز در سبد خرید خود برای کارکنانشان قرار میدهند.

قیمت شیرینی دانمارکی سال  ۹۹ 

با وجود اینکه قیمت روز شیرینی افزایش پیدا کرده است ولی به جرات میتوان گفت شیرینی دانمارکی که طرفداران بسیاری دارد، ارزانترین شیرینی در لیست قیمت اتحادیه قنادان میباشد.

در شرکت میکادو قیمت شیرینی 99 در موارد بسیاری با تخفیفات ویژه ای همراه است. به طور مثال در عید قربان قیمت شیرینی مربایی سال  ۹۹، دارای تخفیف 25% بود.

خرید شیرینی آنلاین نیز یکی دیگر از خدماتی است که ما برای رفاه حال مشتریان در چند سال گذشته راه اندازی کردیم تا شما عزیزان بتوانید انواع مختلف شیرینی خشک را بدون واسطه خریداری کنیم.

اعلام قیمت شیرینی خشک در بازار

اتحادیه قنادان تهران با اعلام قیمت انواع مختلف شیرینی های موجود در قنادی ها، پس از دو سال نفسی تازه بر روح تمام قنادی ها دمید زیرا با گران شدن مواد اولیه و کارکنان، کشتی بسیاری از آنها به گل نشسته بود.

به طور مثال قیمت شیرینی گردویی با گردیی کیلویی 70 هزار تومان باید با قیمت شیرینی گردویی با گردویی کیلویی 250 هزار تومان متفاوت باشد، و این یک محاسبه 2*2 تا 4 است.

درست است که قیمت شیرینی خشک سال 99 مانند تمام کالاهای موجود در کشور گران شده ولی شرکت میکادو به عنوان یک شرکت تولید کننده انواع شیرینی خشک به صورت انبوه بدون واسطه در کنار شماست.

قیمت شیرینی مربایی سال  ۹۹ با دلار 

امان از دلار و قیمتش که انگار ” با هرنفسی که میکشیم ممد حیات است و چون باز می آید مفرح ذات !!” .حال با این کرونا بازار دیگر رمقی بر جان هیچ قنادی نمانده که قیمت ها نیز گران شد.

قیمت شیرینی مربایی که دارای انواع بسیار گوناگون و رنگارنگی است نسبت به بقیه همکیشان خود ارزانتراست تا بتواند خود را بیشتر در دل مشتریان جا کند.

شرکت میکادو عرضه کننده انواع مختلف شیرینی خانگی در تهران و تمامی شهرستانها در ایام عید نوروز هست. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت شیرینی خانگی حتما با شماره 09126993690 تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری