بهترین مرکز خرید شیرینی بسته بندی برای عید قربان

بهترین مرکز خرید شیرینی بسته بندی برای عید قربان، انواع مختلف شیرینی خشک را به صورت کاملا بهداشتی به تمام نقاط ایران ارسال میشود.

شیرینی دانمارکی یکی از ارزانترین شیرینی های موجود در قنادی ها است.بنابراین با خرید شیرینی دانمارکی آنلاین از شرکت میکادو میتوانید با یک تیر دو نشان را بزنید.

یعنی توانسته اید با خرید شیرینی آسان و تازه و خوشمزه با قیمتی باورنکردنی و ارزان شیرینی خشک مد نظر خود را بدون رفت و آمد در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

قیمت شیرینی خشک سال 99 با افزایش قیمت های مواد اولیه و دستمزد کارگران و استادکاران  گران شد ولی ما تصمیم داریم برای عید قربان تخفیفات ویژه ای برای مشتریان عزیزمان قائل شویم.

قیمت شیرینی نارگیلی خانگی برای عید

شرکت میکادو تامین کننده بسیار خوبی از تمامی شیرینی خشک های موجود در قنادی ها برای پذیرایی از پرسنل و کارکنان و مدعوین در شرکت ها،ارگان ها، و کارخانه های صنعتی میباشد.

ما در تهیه و پخت شیرینی نارگیلی از مهارت خاصی برخورداریم چون در کار تولید شیرینی خشک از وجود استادکاران خبره و کاربلد استفاده کرده ایم و این رمز موفقیت ما بوده است.

همچنین شیرینی گردیی که مکمل و خوهر دوقلوی شیرینی نارگیلی است در شرکت ما با ظرافت خاصی تولید میشود. امروزه قیمت شیرینی گردویی با توجه به قیمت گردو در بازار تایین میشود.

مرکز خرید شیرینی بسته بندی برای عید قربان

شیرینی های خشکی مانند شیرینی مربایی به دلیل داشتن شکلی منسجم و قالبهای یک شکل و ماندگاری بالا گزینه های بسیار مناسبی برای بسته بندی شدن هستند.

البته باید گفت شیرینیهای نارگیلی و شیرینی گردویی نیز در هر بسته بندی بسیار زیبار و منظم در کنار هم چیده میشوند و این کار حمل نو نقل را اسان مینماید.

با توجه به تخفیفات ویژه ای که در عید قربان و عید غدیر در شرکت میکادو برای مشتریانی که به صورت عمده خرید میکنند،اعمال میشود قیمت شیرینی مربایی و قیمت شیرینی خانگی نزدیک به قیمت شیرینی 98 محاسبه میشود.

 

قیمت شیرینی نخودچی 99 در آستانه عید

شیرینی نخودچی و شیرینی گردویی و شیرینی نارگیلی که جزء لاینفک عید نوروز میباشد.امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت دلار، بسیاری از مواد اولیه قنادی ها نیز گران شده است.

ولی ما در شرکت میکادو خودمان را خادم ملت ایران میدانیم و تا جایی که امکان دارد که در بیشتر اوقات همین طور است، شیرینی های جدید و خوشمزه را با سود حداقلی به مشتریان عزیزمان عرضه میکنیم.

یکی از شیرینی های که در ایام مختلف سال مخصوصا در عید نوروز در کنار شیرینی نخود چی خودنمایی میکند،شیرینی بهشتی میباشد.

قیمت هر کیلو شیرینی بهشتی نیز همانند بقیه شیرینی های خشک میباشد. ما آماده همکاری با تمامی شرکت های خودرو سازی، شرکت های هواپیمایی،سازمانهای دولتی و کارخانه های صنعتی هستیم.

اشتراک گذاری