فروشگاه آنلاین خرید شیرینی دانمارکی

فروشگاه آنلاین خرید شیرینی دانمارکی، شیرینی مناسب عید قربان و عید غدیر را ارزانتر از قیمت شیرینی خشک سال 99 با بسته بندی جدید برای شما ارسال مینماید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹  در شرکت میکادو برای مشتریان عزیزمان با تخفیفات ویژه ای در این ایام محاسبه میشود ولی متاسفانه قیمت روز شیرینی از طرف اتحادیه قنادان گران شد.

ولی ما سعی کرده ایم شیرینی دانمارکی قنادی را تا جایی که برای ما ضرر مالی محسوب نشود به قیمت شیرینی 98 نزدیکتر کنیم تا بتوانیم مشتریان بیشتری را ساپورت کنیم.

برای اینکه به طور دقیق بدانید که هر کیلو شیرینی چند عدد است ؟ باید با شماره 09126993690 تماس گرفته در واتساپ و تلگرام تماس بگیرید، تعداد شیرینی دانمارکی در هر کیلو 25 الی 30 عدد میباشد.

ارزانترین قیمت شیرینی نخودچی99

با توجه به لیست قیمت اتحادیه قنادان ما نیز مجبور به تغییر قیمت ها هستیم و باید شیرینی های مناسب عید نوروز را با قیمت مصوب اتحادیه قنادان عرضه کنیم.

شیرینی 99 با تغییرات و چالش های بسیاری برخوردار شد که به خاطر وجود کرونا در بسیاری از موارد قنادی ها و گارگاه ها به تعطیلی کامل کشانده شدند.

ولی شیرینیهای عید نوروز با وجود این مسائل جایگاه و قیمت خود را حفظ کردند و از موضع پایین نیامدند و به قوت و قیمت خود باقی ماندند.

  • قیمت شیرینی بهشتی
  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی مربایی
  • قیمت شیرینی آلمانی
  • قیمت شیرینی گردویی

فروشگاه آنلاین خرید شیرینی دانمارکی

خرید اینترینی شیرینی خشک در تمامی اوقات سال بسیار جذاب و آرامش بخش است ولی در ایام عید قربان و غدیر امسال، با وجود ویروس کرونا که حضور در مکانهای عمومی منع شده ، حضور پر رنگتری دارد.

پذیرایی از پرسنل و کارکنان در شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی با کیک یزدی زعفرانی با تزیین کنجد نیز بسیار خوب است.

شرکت میکادو آماده عقد قرارداد با شرکت ها و سازمانها و ادارات جهت ارسال شیرینی های خشک بسیار لذیذ و خوشمزه در تمامی ایام سال با بسته بندی بسیار بهداشتی و استاندارد است.

هر کیلو کیک یزدی چند عدد است؟

یکی از شیرینی های خشک سنتی که بسیار مورد علاقه ایرانیان است میتوان به کیک یزدی اشاره کرد که درتمامی ایام مخصوصا عید قربان و عید غدیر همچنین در روزهای ماه محرم بسیار خریدار دارد.

آیا میدانید هر کیلو کیک یزدی چند عدد است؟ حدود 18 الی 20 عدد میباشد. با دانستن این موضوع میتوانید به راحتی قیمت کیک یزدی مورد نیاز خود را محاسبه کنید.

شرکت میکادو تمامی مسولان خرید شرکت ها،ارگان ها و کارخانه های صنعتی در شهر تهران را دعوت به همکاری میکند چون ما تجربه طولانی در پشتیبانی بسیاری از ارگانهای بزرگ را داشته ایم.

با اعتماد به ما و ثبت سفارشات انواع مختلف شیرینی های موجود در قنادی ها میتوانید تجربه ای تازه در خرید را داشته باشید.

اشتراک گذاری