ارزانترین قیمت شیرینی پای سیب در تهران

ارزانترین قیمت شیرینی پای سیب در تهران برای اعیاد  پیش رو، همچون عید قربان و عید غدیر با کیفیتی خارق العاده در محیطی کاملا ایزله در شرکت میکادو عرضه میشود.

این شیرینی خشک بسیار مقوی درصورتی که با ادویه ای مانند دارچین پخته شود، به یک بمب انرژی زا مبدل می شود که هر کسی را از خواب آلودگی و تنبلی دور کرده و نشاط  رابه ارمغان می اورد.

در پاسخ “ هر کیلو شیرینی چند عدد است ” باید گفت به طور میانگین 25 الی 30 عدد میباشد. شیرینی پای سیب گزینه بسیار مناسبی برای پذیرایی در مناسبت های مختلف مانند عید قربان است.

شما دوست عزیزی که مسولیت خرید شرکت یا ارگان یا کارخانه ای را بر عهده دارید، طبق تجربه ی ما قیمت هر عدد شیرینی پای سیب برای پذیرایی از پرسنل و کارمندان بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت میکادو قیمت ها را بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان محاسبه میکند، البته برای مشتریانی که در تعداد بالا خرید میکنند تخفیفات ویژه ای را نیز درنظر میگیرد که بسیار قابل توجه است.

قیمت شیرینی سال ۹۹ در عید قربان

با توجه به اینکه عید قربان در میان تمامی مسلمانان جهان یکی از اعیاد بزرگ و مهم میباشد، بنابراین بسیاری از مردم در کشورمان مبادرت به خرید شیرینی برای بزرگداشت این روز میکنند.

اگر به دنبال خرید شیرینی های خشک سالم ، بهداشتی، خوشمزه، ارزان و تازه هستید حتما با ما تماس بگیرید تا دربهترین شیرینی ها را در بسته بندیهای عالی در اسرع وقت برای شما ارسال کنیم.

امروزه خرید شیرینی خشک و تر نیز به یک امر واجب برای بسیاری از شرکت های خودرو سازی و شرکت های هواپیمایی و کارخانه های صنعتی می باشد.

ارزانترین قیمت شیرینی پای سیب در تهران

قیمت شیرینی 98 با توجه به گرانی های موجود تا حدود زیادی به علت گران شدن دستمزد استاد کاران وکارگران از یک طرف و گران شدن مواد اولیه از طرف دیگر با تغییرات فراوانی مواجه شد.

شرکت میکادو همواره سعی کرده تا جای که امکان دارد از سود خود کم کند تا مشتریان بتوانند به روال همیشه سفارشات خود را به راحتی ثبت کنند.شما عزیزانی که تا به حال از ما خرید نکرده اید حتما خرید از ما را امتحان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع شیرینی های موجود در قنادی ها با شماره تلفن 09126993690 تماس حاصل نمایید یا به همین شماره در واتساپ یا تلگرام پیام بفرستید.

  • قیمت هر عدد شیرینی پای سیب
  • قیمت شیرینی نخودچی 99
  • قیمت شیرینی مشهدی
  • قیمت شیرینی آلمانی
  • قیمت شیرینی گردویی
  • قیمت شیرینی گردویی

قیمت شیرینی تارت میوه ای برای عید غدیر

اگر به فکر انتخاب یک شیرینی خشک بسیار زیبا و خوشمزه و رنگارنگ برای ایام عید غدیر هستید، شیرینی تارت میوه یک گزینه بسیار عالی و جذاب برای این روز میباشد.

شرکت میکادو برای رفاه حال شما مشتریان عزیزتمام سفارشات را به صورت آنلاین ثبت نموده و شیرینی های مورد نظر را در اسرع وقت در بسته بندیهای بهداشتی و شیک ارسال مینماید.

ما آماده عقد قرار داد با شرکت ها و سازمانها و کارخانه های صنعتی هستیم.مطمئن باشید با اولین خرید از ما به یکی دیگر از مشتریان دائمی ما تبدیل میشوید.ما را اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری