ارزانترین قیمت شیرینی نارگیلی سال 99

ارزانترین قیمت شیرینی نارگیلی سال 99 را با کیفیتی فوق العاده عالی تهیه شده در محیطی کاملا بهداشتی را از شرکت میکادو خریداری نمایید.

همچنین اگر تمایل به خرید شیرینی گردویی دارید، میتوانید از قیمت شیرینی نارگیلی را با پیامک در واتساب یا تلگرام یا تماس با شماره 09126993690 مطلع شوید.

اگر به دنبال خرید شیرینی فانتزی عید هستید، ما تولید کننده انواع شیرینی خشک عید با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت هستیم.

  •  شیرینی نارگیلی گردویی  
  • شیرینی مشهدی
  • شیرینی مربایی
  • شیرینی نخودچی
  • انواع شیرینی خانگی. . . 

ما تولید کننده بهترین شیرینی خانگی با دیزاینی متفاوت و جذاب با طعمی به یاد ماندنی هستیم که قیمت شیرینی خانگی سال ۹۹ را در تهران ارزانتر از همه جا عرضه میکنیم.

اگر تصمیم به خرید شیرینی خشک در تعداد بسیار بالا هستید حتما حتما با ما تماس بگیرید، ما به شما قول میدهیم دست خالی برنمیگردید.

قیمت هر کیلو کیک یزدی امروز چند است؟

درست است که امروزه شیرینی های جدید و خوشمزه امروزه در بسیاری از قنادی ها خودنمایی میکنند، ولی به قول معروف ما ایرانی ها از هر چه بگذریم از کیک یزدی نمیتوانیم بگذریم.

این شیرینی خشک سنتی بسیار پر طرفداربا داشتن قیمتی ارزان در بسیاری از ارگان ها و شرکت ها و کارخانه های صنعتی برای پذیرایی از پرسنل و کارکنان گزینه بسیار مناسبی است.

در پاسخ به این سوال که “هر کیلو شیرینی چند عدد است ” باید گفت در کیک یزدی تعداد 18 الی20 عدد کیک یزدی زعفرانی با رویه کنجد در یک کیلو از این شیرینی خشک قرار میگیرد.

ارزانترین قیمت شیرینی نارگیلی سال 99

شیرینی نارگیلی یکی از شیرینی های بسیار دوست داشتنی برای ایام عید نوروز میباشد که در کنار شیرینی گردویی زوج بسیار خوب و زیبا و دلفریب را تشکیل میدهند.

امروز شیرینیهای خشک دیگری همچون شیرینی پای نارگیلی و تخته ای نارگیلی  به واسطه ترکیب با شیرینی نارگیلی متولد شده اند که حق و الانصاف بسیار خوشمزه هستند.

این شیرینی ها را میتوان شیرینی خشک برای عروسی که بسیار لاکچری و شیک میباشد و نظر هر میهمانی را درنگاه اول به خود جلب میکند، انتخاب کرد زیرا بسیار خوشمزه و مقرون به صرفه میباشد.

مناسب ترین قیمت شیرینی مربایی برای شرکت ها در نوروز

دوستان عزیز توجه داشته باشید الان ” ریش و قیچی در دستان شماست ” ما به شما توصیه میکنیم حتما شیرینی عید نوروز پرسنل و کارکنان خود را از ما تهیه کنید چراکه ما تجربه بالای در تولید شیرینی عید شرکت ها را داریم.

چون تحویل دادن شیرینی خشکی مانند شیرینی مربایی بدون بد قولی که بسیار تازه و خوشمزه باشه و در محیطی کاملا بهداشتی تهیه و بسته بندی بشه با ارزانترین قیمت کار هر کسی در تهران نیست.

شما مسولان خرید عزیز که شرکت ها وارگلن ها وسازمانها شما را امین خود میدانند حتما و بدن معطلی با ما تماس بگیرید، مطمئن باشد ما شما را نا امید نمیکنیم.

ما منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم همچنین لطف کنید ما را در اینستا گرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری