ارزانترین قیمت شیرینی کشمشی در بازار تهران

ارزانترین قیمت شیرینی کشمشی در بازار تهران با کیفیتی خارق العاده در محیطی کاملا بهداشتی و استاندارد زیر نظیر مستقیم وزارت بهداشت تهیه و توزیع میشود.

شرکت میکادو تولید کننده انواع شیرینی های موجود در قنادی ها میباشد. ما تامین کننده بسیاری از قنادیها در سطح شهر تهران هستیم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این شیرینی جزئ آن دسته از شیرینی های خشکی میباشد که نه تنها بسیار خوشمزه و ترد است بلکه به جهت وجود کشمش در ان بسیار مقوی و در واقع رژیمی محسوب میشود.

یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است                   حدودا 50 عدد

مرکز فروش بهترین شیرینی نارگیلی تهران

تهیه همه شیرینی ها نیاز به تخصص و تجربه بالا دارد، تهیه شیرینی خشکی مانند شیرینی نارگیلی نیزبه مهارت خاصی  نیازدارد، که این شیرینی نه تنها ترد و خوشمزه شود بلکه نرمی خود را برای مدت های طولانی حفظ کند.

با استفاده از شیرینی نارگیلی، شیرینی های جدید دیگری تولید میشوند که بسیار شیک، خوشمزه و ارزان هستند و برای هر مراسم و مکانی قابل استفاده است.

  • شیرینی پای نارگیلی
  • شیرینی تخته ای نارگیلی

قیمت شیرینی خشک سال 98 با شیبی آهسته و نرم نرم  سیر صعودی خود را طی کرد ولی با شرایط الان و دلار 20 هزار تومانی معلوم نیست قیمت شیرینی خشک سال 99 در سرنوشتی را خواهد داشت.

اگر به فکر خرید شیرینی عید برای کارکنان و پرسنل خود هستید حتما با ما تماس بگیرید تا قیمت روز شیرینی های مختلف را برای شما اعلام کنیم.

  • قیمت شیرینی خانگی سال ۹۹
  • قیمت شیرینی نخودچی خانگی 98
  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی نخودچی
  • قیمت شیرینی مشهدی خانگی
  • قیمت شیرینی آلمانی

ارزانترین قیمت شیرینی کشمشی در بازار تهران

با توجه به اینکه قنادیها و کارگاه های بسیاری در تهران مشغول به فعالیت و فروش شیرینی هستند، ولی وجود یک شرکت شیرینی پزی که شیرینی انلاین را با اصول بهداشتی ارسال کند،نیاز شهر تهران میباشد.

شرکت میکادو که تجربه بالای در تهیه و توزیع شیرینی به صورت انبوه ید طولانی دارد، برای رفاه حال مشتریان چند سالی است فروش اینترنتی شیرینی را شروع نموده است که با استقبال زیادی روبه رو شده.

شما مشتری عزیز کافی است برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید یا در واتساپ و تلگرام به شماره 09126993690 پیام دهید.

مرکز خرید شیرینی تارت میوه ای برای سازمان ها

بسیاری از سازمانها و شرکت ها در اکثر جشن ها و مراسمات مختلف سال برای بزرگداشت ان روزها مبادرت به خرید شیرینی های مختلف برای پذیرایی از کارمندان و پرسنل می نمایند.

طبق تجربه ما، شیرینی تارت میوه ای از شیرینی های خشک مورد علاقه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها میباشد. چون هم بسیار خوشمزه و سبک است و همچنین استفاده از میوه های فصل باعت زیبای ان میشود.

البته شیرینی دانمارکی آنلاین نیز که به صورت داغ و تازه ارسال میشود، نیازی به معرفی ندارد و در ایران با شنیدن شیرینی دانمارکی داغ دهن هر شنونده ای آب میافتد.

اگر برای خوردن شیرینی های خشک تازه و داغ و لذیذ  ثانیه شماری میکنید حتما با ما تماس بگیرید تا بهترین ها را برای شما تهیه و ارسال نماییم.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on ارزانترین قیمت شیرینی کشمشی در بازار تهران

نظر بگذارید