آخرین قیمت روز شیرینی زبان

آخرین قیمت روز شیرینی زبان  توسط اتحادیه قنادان تهران پس از حدود 2 سال اعلام شد، البته لیست اتحادیه قنادان با توجه به قیمت مواد اولیه تغییر یافته است.

یک کیلو شیرینی زبان چند عدد است 50 ریز 30 درشت

امروزه خرید آنلاین شیرینی خشک به یک روش کاملا مرسوم در تمامی شهرهای بزرگ و صنعتی در ایران درآمده است که روشی کاملا عالی برای حفظ ارامش و فرار از ترافیک و شلوغی است.

شرکت میکادو یکی از بهترین تامین کنندگان انواع شیرینی های موجود در قنادی ها در سطح کشور است که با رعایت اصول بهداشتی در تهیه و بسته بندی ، خدمات ویژ ای را به مشتریان ارائه مینماید.

شما مشتریان عزیز اگر نیاز به خرید شیرینی خشک در تعداد بالا هستید، میتوانید با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت ها با مشاوران ما تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت نمایید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال  ۹۹

بر اساس قیمت شیرینی سال  ۹۹ ، با توجه به افزایش چند صد درصدی!! تمامی مواد اولیه شیرینی پزی قیمت بیشتر شیرینی ها سیر نزولی به خود گرفته است.

ولی شرکت میکادو این نوید را به شما میدهد که ما در تلاش هستیم که کیفیت را بالا نگه داشته اما قیمت را دستخوش تغییرات اندکی کنیم، چون رضایت مشتریان هدف اصلی ما میباشد.

همچنین قیمت شیرینی دانمارکی خانگی از مناسبترین گزینها برای پذیرایی از پرسنل و کارکنان در شرکت ها، ادارات، سازمانها و کارخانه های صنعتی میباشد.

هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است حدود 25 الی 30 عدد

آخرین قیمت روز شیرینی زبان

اگراز آن دسته ازافرادی هستید که در ایام عید نوروز در پی خرید شیرینی زبان ریز و مینیاتوری هستید، میتوانید انواع شیرینیهای خشک مورد دلخواه خود را از شرکت ما تهیه کنید.

قیمت شیرینی 99 اگرچه دستخوش تغییراتی شده است ولی شما دوستان عزیز مطمئن باشید که ما هوای شما را داریم. شما میتوانید در هر جایی از ایران که باشید با ما تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

شرکت میکادو یکی از بهترین برندهای شیرینی خشک در ایران میباشد که از پیشگامان صادرات در این صنعت میباشد. شما عزیزانی که امکان صادرات شیرینی را دارید حتما با ما تماس بگیرید.

قیمت شیرینی نخودچی ۹۹ برای صادرات

شیرینی نخودچی از شیرینی های سنتی ایران است که آوازه ان در بسیاری از کشورهای همسایه ما پیچیده و در ایام عید نوروز طرفداران بسیاری را دارد.

شیرینی نخودچی های شرکت میکادو با عطر و بوی زعفران و روغن کرمانشاهی در بسته بندی های فوق العاده محکم و بهداشتی طرفداران بسیاری را در ایران دارد.

چنانچه در خرید خود مصمم هستید ما نیز با تخفیفات ویژه و چشمگیر شما را به جمع مشتریان خوب خود اضافه میکنیم. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on آخرین قیمت روز شیرینی زبان

نظر بگذارید