پایین ترین قیمت شیرینی خشک در تهران

پایین ترین قیمت شیرینی خشک در تهران برای ایام عید قربان و عید غدیر در محیطی کاملا ایزوله و بهداشتی با کیفیتی عالی با شرایطی ویژه ارسال میشود.

لیست قیمت اتحادیه قنادان پایه و اساس قیمتهای شرکت میکادو میباشد ولی در اعیاد مختلف مانند عید قربان و غدیر دارای فروش ویژه است و بخاطر رفاه حال مشتریان قیمتها شکسته میشود.

فروش شیرینی دانمارکی آنلاین در این ایام بسیار داغ میشود وبسیاری از مشتریان ما از راهای دور و نزدیک سفارشات اینترنتی خود را از قبل ثبت میکنند و در روز و ساعت مقرر تحویل میگیرند.

هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است؟                                                                                                                   25 الی 30 عدد

قیمت هر کیلو کیک یزدی در تهران چند است؟

کیک یزدی که ازسنتی ترین شیرینی های خشک ایران محصوب میشود که بسیارخوشمزه و لذیذ است در شرکت میکادو با طعم زعفران و عطر و بوی گلاب تهیه میشود.

این شیرینی سنتی جز شیرینی های صادراتی میباشد و هستند مشتریانی که سالانه مقدار زیادی از شیرینی های خشک شرکت ما را برای صادرات سفارش میدهند و سود بالای را کسب میکنند.

اگر شما مخاطب عزیز نیز امکان صاردرات به همسایگان را دارید حتما با ما تماس بگیرید تا در این زمینه شروع به فعالیت گسترده نماییم و از این طریق به ارز آوری بالای دست بیابیم.

سفارش شیرینی آنلاین در تمامی ایام هفته و در تمامی ساعات، حتی ساعات غیر اداری از طریق پیامک در شرکت میکادو برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز، امکان پذیر است.

پایین ترین قیمت شیرینی خشک در تهران

خرید اینترنتی شیرینی خشک یک اتفاق میمون ومبارک است که توسط مردم کشور عزیزمان مخصوصا شهرهای بزرگ مورد استقبال فراوان قرار گرفته است .

زیرا بدون تحمل ترافیک و آلودگی، شیرینیهای خشک مورد نظر با هزینه ای اندک در محل مورد نظر در زمان مقرر با بسته بندی بهداشتی، تحویل داده میشود.

ما تجربه طولانی در تهیه و توزیع انواع شیرینی های خشک موجود در قنادی ها به شرکت های خودرو سازی، شرکت های هواپیمایی، سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی را داریم.

شما مسولان خرید شرکت ها و سازمانها، اگربه دنبال خرید شیرینی های خشک و تر با کیفیتی خارق العاده با قیمتی بسیار ارزان و چشمگیر هستید،حتما با شماره 09126993690 تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت خرید شیرینی تارت میوه ای

شیرینی تارت میوه ای از شیرینی های خشک پر کاربرد در ایام مختلف همچون مجالس عروسی، شرکت ها، سازمان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی میباشد.

این شیرینی در دو روش مختلف تهیه میشود:

  1. ترکیب میوه، کرمفیل و خمیر شیرینی دانمارکی
  2. ترکیب میوه، کرمفیل و خمیر شیرینی زبان

تنها تفاوت میان این دو ترکیب، در خمیر این شیرینی است که شماره 1 کاملا نرم است و ترکیب شماره 2 ترد و لایه لایه میباشد. سایز و اندازه این شیرینی بسته به نظر مشتریان قابل تغییر است.

اشتراک گذاری