معروف ترین مرکز خرید شیرینی تهران | ارسال رایگان

معروف ترین مرکز خرید شیرینی تهران با ارسال رایگان انواع شیرینی خشک با بسته بندی کاملا بهداشتی، توانسته به قطب پخش شیرینی بدون واسطه تبدبل شود.

 

شرکت میکادو جزء معدود شرکت های شیرینی پزی است که قیمت روز شیرینی را بر اساس قیمت شیرینی 98 برای مشتریانی که به صورت عمده خرید میکنند،محاسبه میکند.

فروش اینترنتی شیرینی خانگی که بسیار با کیفیت و بهداشتی تهیه شده و با قیمت شیرینی خانگی سال 98 عرضه می شود و در صورت سفارش در تعداد بالا به صورت آنلاین ارسال میشود.

همچنین تهیه و تولیدات انواع مختلف شیرینی در شرکت ما کاملا به روز و تازه میباشد که همین امر موجب جذب مشتریان بسیاری به سوی ما شده است.

 آخرین قیمت شیرینی نارگیلی خانگی در عید قربان

با توجه به اینکه عید قربان وغدیر را پیش رو داریم، خرید اینترنتی شیرینی خشک در این ایام یک تصمیم بسیار هوشمندانه است زیرا بدون نیاز به حضور فیزیکی  شیرینی نارگیلی تازه و خوشمزه ای تهیه کرده اید.

خرید شیرینی یفکی گردویی نیز از شیرینیهای بسیار جذاب ومورد پسندی است که در این روزها بسیاری از اداره ها و سازمان ها تمایل به سفارش ان را دارند .

شرکت میکادو قیمت شیرینی های عید قربان و عیدغدیر را با شرایط  ویژه ای با تخفیفات خارق العاده برای شرکت ها، ارگان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی عرضه مینماید.

معروف ترین مرکز خرید شیرینی تهران | ارسال رایگان

شرکت میکادو خدمات ارسال را از قدیم الایام سرلوحه کار خود قرارداده است ولی در شرایط کرونا این خدمات برای مشتریان ما بسیار جذابتر و خوشایند تر شده است، زیرا برای حفظ جان خود ترجیح میدهند از این روش استفاده نمایند.

امروزه قیمت بسیاری از اجناس در کل کشور سیر صعودی به خود گرفته است که این صنعت شیرینی را نیز درگیر کرده و همگان را مجبور کرده تا برخلاف میلیشان قیمت های شیرینی های خشک را بالا ببرند.

ولی ما تصمیم گرفته ایم قیمت شیرینی مربایی خانگی را برای شما دوستان و مشتریان عزیز در ایام عید قربان در تخفیف نگه داریم تا شما بتوانید با خرید عمده زنجیره ارتباطتان را با ما حفظ نمایید.

قیمت شیرینی مربایی ارزان شد؟

بله، چنانچه شما مشتریان عزیز برای ایام عید قربان به ثبت سفارش خود اقدام کنید ما نیز قیمت را برای شما خواهیم شکست و لیست قیمت اتحادیه قنادان را نیز دور خواهیم زد.

البته با اعلام مدیران شرکت شما میتوانید انواع شیرینی دانمارکی را نیز در تعداد بالا با تخفیفات خوبی برای شرکت، ارگان، اداره و کارخانه صنعتی خود سفارش دهید.

البته  شیرینی های مانند شیرینی پای نارگیلی و شیرینی تخته ای نارگیلی نیزاز شیرینیهای خشک بسیار خوشمزه و لذیذ و مقرون به صرفه برای پذیرایی از کارکنان و پرسنل در این اعیاد میباشد.

اشتراک گذاری