تعرفه های خرید شیرینی اینترنتی در عید قربان

تعرفه های خرید شیرینی اینترنتی در عید قربان با تغییرات بسیار فاحش در قیمت مواد اولیه و افزایش دستمزد کارکنان از طرف اتحادیه قنادان با افزایش روبه رو شد.

با توجه به اینکه حدود 70% مواد لازم برای پخت انواع مختلف شیرینی خشک از کشورهای دیگر وارد میشود، بنابراین قیمت شیرینی خشک سال 99 با توجه به قیمت دلار افزایش چشمگیری خواهد داشت.

البته شما میتوانید طبق قولی که به شما مشتریان عزیز داده ایم درایام عید غدیر و عید قربان از تخفیفات بینظیر شرکت میکادو در سفارشات با تعداد بالا بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که قیمت شیرینی سال ۹۹  در تمامی قنادی ها و کارگاه ها باید مطابق با لیست قیمت اتحادیه قنادان برابری داشته باشد ولی ما با فروش اینترنتی شیرینی خانگی توانسته اییم قیمت ها را ارزانتر از بقیه همکاران عرضه نماییم.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹  در کرونا

همگی به خوبی میدانیم که ویروس کوید 19 در دمای بالا نابود میشود پس احتمال وجود ویروس در شیرینی ها کاملا غیر ممکن است. حال به نوع بسته بندی آن خواهیم پرداخت.

خوشبختانه کارکنان و پرسنل در شرکت میکادو تمامی پروتکلهای بهداشتی را مو به مو اجرا کرده و استفاده از دستکش و ماسک علاوه بر لباس و کلاوه مخصوص در هنگام کار الزامی میباشد.

پس شما مشتریان عزیز با خیالی آسوده، شیرینی دانمارکی آنلاین را بدن نیاز به طی مسافت های طولانی در گرما و ترافیک  به بهترین کیفیت با ارزانترین قیمت در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

تعرفه های خرید شیرینی اینترنتی در عید قربان

بسیاری از شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی در جاده مخصوص تهران هر ساله در ایام عید قربان و عید غدیر برای بر گرامی داشت این روزها، از کارکنان و پرسنل خود با شیرینی پذیرایی میکنند.

شرکت میکادو هر ساله با ثبت سفارشات با تعداد بالا از جانب این شرکت ها در اسرع وقت شیرینی ها را به صورت رایگان در زمان مقرر ارسال مینماید این شیرینی عبارتندز:

 • شیرینی دانمارکی
 • شیرینی پای سیب
 • شیرینی تخته ای نارگیلی
 • شیرینی پای نارگیلی
 •  شیرینی تارت میوه 

شما دوستانی که مسولیت خرید شرکت ها، ارگانها، ادارات یا کارخانه های صنعتی را برعهده دارید با خرید از ما چندین برگ برنده در دست خواهید داشت، پس همین الان با شماره تلفن 09126993690 تماس بگیرید.

خرید شیرینی عید نوروز از درب کارخانه

شما مشتریان گرامی برای اطلاعات بیشتر از قیمت و موجودی شیرینی های خشک عید با ما تماس بگیرید و یا در واتساب و تلگرام به ما پیام دهید،مشاوران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 1. قیمت شیرینی نخودچی 99
 2. قیمت شیرینی نارگیلی خانگی
 3. قیمت شیرینی گردویی
 4. قیمت شیرینی مربایی
 5. قیمت شیرینی آلمانی
 6. قیمت شیرینی خانگی

ما تولید کننده برتر شیرینی خشک در تهران بوده ایم که ارزانترین قیمت شیرینی مربایی سال  ۹۹  را با بسته بندی بسیارهای شیک وزیبا جهت صادراتی عرضه مینماییم.

اشتراک گذاری