مناسب ترین قیمت شیرینی دانمارکی در تهران

مناسب ترین قیمت شیرینی دانمارکی در تهران با کیفیتی بینظیر در محیطی کاملا بهداشتی به صورت آنلاین و بدون واسطه برای شما عزیزان ارسال میشود.

قیمت شیرینی خشک سال 99 بر اثر تغییرات اساسی در تمامی مواد اولیه با افزایش روبرو شد.  شرکت میکادو تمام تولیدات خود را بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان عرضه میدارد.

همچنین شما عزیزان از هر نقطه از ایران عزیز که باشید، پس از ثبت سفارشات شما شیرینی های تولید همان روز را در اسرع وقت در بسته بندی های کاملا بهداشتی و مطمئن ارسال مینماییم. 

شما میتوانید قیمت شیرینی سال 99 را با تخفیفات در ایام مختلف سال یعنی در جشن ها و سوگواری ها، که ارزانتر از هر زمان دیگری عرضه میشود، خریداری نمایید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ در محرم

با توجه به داشتن ایام مختلف سوگواری در ایران، توزیع شیرینی دانمارکی در این ایام دارای مقبولیت زیادی در بین مردم است که گلدن تایم آن هم 10 روز ابتدایی ماه محرم است.

قیمت شیرینی خشک در شرکت میکادو دقیقا با نرخ اتحادیه قنادان برابری میکند.البته شما میتوانید با خرید در تعداد بالا قیمتها را به نفع خود بشکنید و شیرینی دانمارکی را ارزانتر بخرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید انواع مختلف شیرینی خشک را فقط با یک تماس یا ارسال پیام سفارش دهید تا شیرینی های شما در اسرع وقت برای شما فرستاده شود.

هرکیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است؟25 الی 30 عدد

مناسب ترین قیمت شیرینی دانمارکی در تهران

مشتریان محترم شرکت میکادو ما با فروش آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که شیرینی های جدید سال 99 را فقط با تماس با مشاوران ما یا ارسال پیام خریداری نمایید.

ما تنها شرکتی هستیم که شما میتوانید قیمت را خودتان تعیین نمایید.بله تعجب نکنید!!! ما این امکان را در اختیار شما گذاشته ایم که با توجه به مقدار و تعداد شیرینی مورد نظر شما، قیمتها نیز تغییر کند.

چون تعداد شیرینی ها بر اساس سایز و وزن با هم متفاوت است، شما عزیزان برای دریافت جواب سوال ” هر کیلو شیرینی چند عدد است؟ ” بهتر است با شماره 09126993690 تماس حاصل نمایید.

ارزانترین قیمت کیک یزدی در عزاداری عاشورا

کیک یزدی از شیرینی های خشک سنتی ایران است که از قدیم الایام در ماه محرم به عنوان نذری همراه با چای و ابمیوه بین عزاداران حسینی توزیع میشده.

شیرینی مربایی نیز از شیرینی های بسیار مناسب برای این ایام میباشد. شما میتوانید قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ را با ارزانترین قیمت از ما خریداری کنید.

در ضمن ما میتوانیم کیک یزدی های را در بسته بندی های تک نفره به شما برای پذیرایی در ایام محرم اماده سازی نماییم. این فقط تا زمان وجود ویروس کرونا امکان پذیر است.  

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on مناسب ترین قیمت شیرینی دانمارکی در تهران

نظر بگذارید