آخرین قیمت شیرینی خشک امروز | درب کارخانه

آخرین قیمت شیرینی خشک امروز از درب کارخانه یا نمایندگی قنادیها با نرخ لیست اتحادیه قنادان در سال ۹۹ با بسته بندی جدید تحویل داده میشود.

قیمت اتحادیه کیک و شیرینی پس از دو سال تصمیم به تغییر در قیمت تمامی شیرینی های خشک و تر نموده است.

با گران شدن قیمت شیرینی خشک سال 99، شرکت میکادو تصمیم گرفته جهت رفاه حال شما عزیزان در اعیاد مختلف سال مانند ایام محرم ارزانترین شیرینی ها را به شما مشتریان عزیز عرضه نماید.

درست است که ما مجبوریم بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان، قیمت شیرینی خشک را محاسبه کنیم، ولی با این وجود چون شعار اصلی ما رضایت مشتریان است بنابراین تخفیفات خوبی را اعمال میکنیم.

مناسب ترین قیمت شیرینی خشک

قیمت شیرینی سال ۹۹ با چالش های بسیاری روبرو شد که منجر شد نرخنامه اتحادیه قنادان سیر صعودی به خود بگیرد و این روند نه به مذاق شرکت میکادو خوب بود و نه به مذاق مشتریان ما.

قیمت هر کیلو کیک یزدی که هر ساله سفارشات بسیاری از سمت شرکتها و کارخانه های صنعتی به سوی ماروانه هست، از قیمتی حدود 20 هزار تومان در بازار تا قیمت حدود 29 هزار تومان بالا کشید.!!!!

البته شما مشتریان عزیز میتوانید بنا بر تعداد و مقدارشیرینی خشک مورد نظرتان پرچم اتحادیه کیک و شیرینی را پایین کشیده و نرخ را بر اساس تعداد خرید خود محاسبه نمایید.

همچنین سفارش آنلاین کیک یزدی زعفرانی با تزئینات کنجد از ما یک روش بسیار عالی برای محافظت از خودتان در روزهای کرونایی است.

آخرین قیمت شیرینی خشک امروز | درب کارخانه

درست است که شیرینی 99 گران شده است ولی شرکت میکادو با کم کردن سود خود قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۹ را با قیمت قدیم عرضه میکند.

قیمت شیرینی نخودچی با گران شدن آرد نخودچی و بالا رفتن دستمزد استاد کاران شیرینی پزی بالا میرود که منجر به گران شدن شیریمی تولید شده میشود.

 شیرینی گردویی که شیرینی مناسب عید میباشد و جزء شیرینی های خشک بسیار پر طرفدار درمیان مردم است که در شرکت میکادو با مهارت و دقت خاصی تهیه و تولید میشود.

شما میتوانید ارزانترین قیمت شیرینی گردویی در تهران را از ما خریداری نمایید.

ارزانترین قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ در عذا داری

خرید شیرینی دانمارکی آنلاین مزایای بسیاری برای خریداران و مشتریان شرکت میکادو دارد که عبارتند از:

  • تخفیفات به دلیل خرید آنلاین
  • تخفیفان ویژه در خرید با تعداد بالا
  • خارج نشدن از خانه به خاطر وجود کرونا
  • تحویل گرفتن شیرینی تولید روز و داغ در محل
  • خرید شیرینی بدن واسطه . . .

شما میتوانید انواع شیرینی های موجود در قنادی ها را به صورت آنلاین از ما بدن پرداخت پول اضافی از درب کارخانه خرید نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09126993690 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on آخرین قیمت شیرینی خشک امروز | درب کارخانه

نظر بگذارید