قیمت شیرینی خشک مشهدی در تهران

قیمت شیرینی خشک مشهدی در تهران با توجه به لیست اتحادیه قنادان تهران و بالا رفتن قیمت شیرینی خشک سال 99 با تخفیفات ویژه فروخته می شود.

قیمت شیرینی کشمشی خانگی که از شیرینی های خشک بسیار خوشمزه و ارزان است، در شرکت میکادو به قیمت درب کارخانه برای شما عزیزان در این ایام در اسرع وقت در بسته بندی های مناسب ارسال می شود.

کیک یزدی که یک شیرینی خشک بسیار قدیمی و بنام در ایام سوگواری امام حسین میباشد و به دلیل داشتن کپسول، دارای محافظی بسیار خوب برای پذیرایی در این ایام است.

قیمت کیک یزدی در خرید برای تعداد بالا بسیار مقرون به صرفه است. شما عزیزان میتوانید برای جلوگیری از تماس مستقیم دست عزاداران با کیک یزدی، از مافین های ساده به جای کیک یزدی استفاده نمایید.

آخرین قیمت شیرینی دانمارکی در ایام محرم

درست است که قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ به علت گرانی 100% مواد اولیه و دستمزد کارگران بالا رفته است ولی شرکت میکادو به احترام آقا ابا عبدالله قیمت های ها به طور باور نکردنی ارزان کرده است.

ما تولید و توزیع کننده بدون واسطه تمامی شیرینی های جدید سال ۹۹  هستیم تا مردم عزیز کشورمان از هر نقطه از ایران بتوانند به راحتی شیرینیهای خود را بدون پرداخت هزینه اضافی بخرند.

برای دریافت پاسخ دقیق ” هر کیلو شیرینی چند عدد است ؟ ” بهتر است با شماره 09126993690 تماس حاصل کرده یا به همین شماره پیام دهید.

یک کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است؟حدود 25 الی 30 عدد

قیمت شیرینی خشک مشهدی در تهران

قیمت هر کیلو شیرینی مشهدی با توجه به تورم و تحریم چیزی حدود 10000 تومان بنا به لیست قیمت اتحادیه قنادان گرانتر شده است.

 ولی شما مشتریان عزیز با خرید در مقدار و تعداد بالا میتوانید تخفیفات زیادی را از شرکت میکادو در خرید انواع شیرینی خشک بگیرید.

شما عزیزانی که علاقه به پخت شیرینی در خانه دارید ما طرز تهیه شیرینی مشهدی را در اینجا در اختیار شما قرار خواهیم داد تا لذت پخت شیرینی مربایی را در خانه تجربه نمایید.

خرید شیرینی مربایی در عید

شیرینی مربایی از انواع مختلفی مارمالاد مانند پرتقالی، البالو، زردالو، سیب و هویج

تهیه میشود که در قالبها و اشکال با سایزها و تزئینات مختلف در تمامی سال مورد استفاده قرار میگیرد.

یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است؟حدود 50 عدد

شما عزیزان میتوانید قیمت شیرینی کشمشی خانگی را با کیفیتی بینظیر را که پر از کشمش است با کیفیتی بینظیر به صورت آنلاین سفارش دهید و در اسرع وقت شیرینی خشک مورد نظر را دریافت نمایید.

 شرکت میکادو آماده همکاری با تمامی شرکتهای خودرو سازی و کارخانه های صنعتی در جاده مخصوص تهران و تمامی شهرکهای صنعتی در اقصا نتاط کشور میباشد.

شما میتوانید قیمت شیرینی نخودچی  ۹۹ را با قیمتی فوق العاده ارزان به عنوان شیرینی شب عید پرسنل و کارکنان خود از ما با قیمتی باور نکردنی تهیه کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on قیمت شیرینی خشک مشهدی در تهران

نظر بگذارید