قیمت روز شیرینی در تهران 1400

قیمت روز شیرینی در تهران 1400 را با ما تجربه کنید چون شرکت ما شیرینی های خشک را ارزان تر و از همه مهمتر با کیفیتی خارق العاده عرضه می نماید.

با توجه به آخرین قیمت انواع شیرینی خشک ۱۴۰۰، آمادگی خود را برای فروش عمده شیرینی به فروشگاه زنجیره ای رفاه و فروشگاه زنجیره ای اتکا اعلام میکنیم.

{قیمت شیرینی عید ۱۴۰۰} را با ما تجربه کنید تا علاوه بر اینکه شیرینی مرغوب را داشته باشید از نظر قیمت نیز ارزان تر از شرکت ما را نخواهید یافت.

قیمت شیرینی خشک مخلوط مرغوب

شیرینی های خشک بسیار زیادی در مجموعه ما تولید میشوند که یکی از آنها شیرینی مخلوط است که در بسته بندی های بسیار زیبا ارائه میشود.

قیمت شیرینی خشک سال 1400 را برای پرسنل و کارکنان شرکت های ماشین سازی ایران خودرو و شرکت سایپا، اداره پست و اداره آتشنشانی با تخفیفات ویژه ای تهیه و ارسال میکنیم.

{بهترین قیمت شیرینی خشک} را با عالی ترین کیفیت همین حالا از همین سایت سفارش دهید چون لیست قیمت های ما بدون واسطه می باشد و با تخفیفات ویژه به فروش میرسد.

قیمت شیرینی خانگی ۱۴۰۰ نیز برای آن دسته از عزیزانی که در کار پخش عمده هستند بسیار مقرون به صرفه است و همچنین برای شرکت های که هدیه شب عید به کارکنان خود میدهند بسیار اقتصادی است.

آخرین قیمت انواع شیرینی تهران | درب کارخانه

قیمت شیرینی امروز  در شرکت ما بر اساس آخرین قیمت مواد اولیه خریداری شده محاسبه میشود که این به سود شما مشتریان عزیز میباشد.

شما باید مطمئن باشید که لیست قیمت شیرینی قنادی، به طور حتم گرانتر از مجموعه ما هست، چون حجم تولیدات ما بسیار بالا می باشد و ما سود خود را در فروش بالا کسب میکنیم.

قیمت شیرینی نخودچی ۱۴۰۰ در شب عید نوروز را برای هر ارگان، شرکت، کارخانه و فروشگاهی با تخفیفات بسیار عالی ارسال میکنیم ولی به شرطی که که سفارشات خود را قبل از 4 اسفند ثبت نمایید.

قیمت روز شیرینی در تهران 1400

برای خرید جدیدترین شیرینی های موجود در بازار 1400 قطعا یکی از بهترین مجموعه ها، شرکت ما میباشد.

از مزایای خرید از محصولات شرکت ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تنوع بسیار زیاد در محصولات
  2. استفاده از مواد اولیه مرغوب
  3. داشتن علامت سیب سلامت
  4. داشتن مجوز برای صادرات
  5. ارسال رایگان برای تهران
  6. وجود ازمایشگاه دائمی در شرکت جهت تست سلامت تولیدات

قیمت شیرینی دانمارکی شرکتی

لذت پذیرایی از پرسنل و کارکنان و مدعوین با شیرینی دانمارکی داغ و تازه  در شرکت، اداره و کارخانه تان را با محصولات و تولیدات ما تجربه کنید.

{شیرینی دانمارکی} یکی از پرکاربرد ترین، مهمترین و خوشمزه ترین شیرینی های خشکی است که در هر دوره و زمانی طرفداران زیادی داشته است.

از پرفروش ترین نوع های شیرینی دانمارکی باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • شیرینی دانمارکی کنجدی
  • شیرینی دانمارکی شکری
  • شیرینی دانمارکی با مغز تخمه

شایسته است بدانید این شیرینی بسیار ارزان قیمت است و همچنین بسیار سبک است و در یک جعبه یک کیلویی حدود 25 عدد شیرینی قرار میگیرد و برای خرید عمده بسیار مقرون به صرفه است.

 

اشتراک گذاری