قیمت شیرینی خشک عید صادراتی

قیمت شیرینی خشک عید  صادراتی را به مراتب ارزان تر و با کیفیت تر با مجوز های لازم جهت خروج از مرز را فقط و فقط از شرکت ما خریداری کنید.

یکی از مزیت های خرید از ما، تجربه ما در تهیه و تولید انواع شیرینی ها خشک ماندگار و مشتری پسند است که نبض بازار را به دست میگیرد.

پس برای ثبت سفارشات و استعلام  قیمت شیرینی عید ۱۴۰۰ حتما به واتساپ شرکت پیام دهید و یا با شماره 09120994451 تماس حاصل نمایید.

قیمت شیرینی نخودچی ۱۴۰۰ ارزان

ارزان بودن قیمت شیرینی خشک اصلا دلیل بر مرغوب یا نا مرغوب بودن شیرینی تولید شده نیست و موارد بسیار زیادی در تایین قیمت دخیل هستند.

  1. درصد ارد نخودچی به کار رفته در تولید
  2. استفاده از روغن حیوانی به جای روغن معمولی
  3. بسته بندی شیرینی ها در ظروف کریستالی مرغوب
  4. استفاده از پودر پسته و کنجد به عنوان تزیین بر روی شیرینی
  5. دارا بودن مجوزهای لازم برای فروش در فروشگاه های زنجیره ای و صادرات

پس عوامل بسیار زیادی در تایین قیمت شیرینی خشک سال ۱۴۰۰ مخصوصا شیرینی نخودچی وجود دارند که موجب ارزان یا گران شده قیمت نهایی میشود.

 قیمت شیرینی خشک عید  صادراتی

وقتی کلمه صادرات بر روی محصولی گذاشته میشود بدون شک توقعات از آن محصول بسیار زیاد میشود و ما توانسته ایم همه این توقعات را برآورده کنیم.

پس بیایید با کمک یکدیگر چرخه ارز آوری با صنعت شیرینی را به حرکت در بیاوریم تا هنر ایرانیان در تهیه شیرینی را در کشورهای دیگر نمایان کنیم.

خوشبختانه شرکت ما یکی از شرکت های بوده است که قیمت شیرینی خانگی عید ۹۹ را با بیشترین حاشیه سود برای مشتریان عرضه داشته است.

آخرین قیمت انواع شیرینی درجه 1

خوشبختانه ایران کشوری است که هنرمندان بسیاری در صنعت شیرینی خشک دارد که قیمت شیرینی خشک ۱۴۰۰ را بسیار ارزان میفروشند.

چنانچه همگی شما مشتریان عزیز میدانید، قیمت شیرینی خشک سال ۹۹ با توجه به ویروس کرونا با کاهش استقبال روبه رو شد ولی با این وجود دچار افزایش قیمت شد.

ولی شایسته است بدانید که بسیاری از قیمتها در شرکت ما مخصوصا قیمت شیرینی خشک مخلوط بسیاز ارزان و مناسب و مشتری پسند عرضه شده و همچنان ارزانترین قیمت ها از آن شرکت ما می باشد.

میانگین قیمت شیرینی نارگیلی ۱۴۰۰

خوشبختانه امروزه شیرینی نارگیلی در ترکیب با شیرینی های دیگردارای تنوعی بسیار زیادی شده که هم باعت کاهش قیمت این شیرینی خشک خوشمزه شده است.

ما از شما مسئولان خرید شرکت ها، ادارات، سازمان ها و کارخانه ها دعوت میکنیم حتما از شیرینی های که یاد شد خریداری نمایید، قطعا تجربه خوبی خواهد بود.

این شیرینی جهت مراسمات مختلف و همچنین به عنوان نیم چاشت و عصرانه در هر زمان و مکانی به راحتی قابل سرو میباشد.

همچنین  قیمت شیرینی کشمشی ۱۴۰۰ از ارزانترین و مقرون به صرفه ترین شیرینی های است که میتوانیم به شما عزیزانی که در پی خرید شیرینی خشک اقتصادی هستید، معرفی کنیم.

اشتراک گذاری