فروش شیرینی عمده در تهران

فروش شیرینی عمده در تهران در تناژهای بالا و در اسرع وقت با کیفیت عالی و قیمتی ارزان توسط شرکت میکادو ارائه می شود. ما تولید کننده بهترین نوع شیرینی خشک در تهران هستیم. اگر شیرینی های با کیفیت با قیمتی مناسب بدون واسطه را می‌خواهید حتماً با ما تماس بگیرید داستان تا از تخفیفات بینظیر ما بهره مند شوید.

 بهترین نوع شیرینی خشک

هر یک از خریداران شیرینی خشک بنا به نوع مجلسی که دارد به انتخاب شیرینی‌خشک مورد علاقه خود می‌پردازد.
گاهی اتفاق می افتد که بعضی از شرکت ها و سازمان ها و کارخانه های صنعتی، به یکباره تصمیم به خرید شیرینی در مقادیر بالا برای پذیرایی از کارمندان خود میگیرند.

در این صورت ما با توجه به محدودیت زمان شیرینی های مانند دانمارکی پای نارگیلی ،پای سیب ،زبان و تارت میوه جزء بهترین گزینه ها می باشد.

ولی از لاکچری ترین شیرینی خشک برای عروسی، می‌توان به شیرینی دانمارکی و مکزیکی و همچنین انواع مختلف تارت میوه فنجانی اشاره کرد.

البته انواع مختلف شیرینی های تر نیز لباس سایزهای کوچک تهیه شده باشند در فصل زمستان برای جشن های عروسی فوق‌العاده هستند ولی ترجیح ما این است که حتماً شیرینی تر را در فصل زمستان انتخاب کنید.

گرمای تابستان باعث بی کیفیت شدن شیرینی های تر می شود.

 فروش عمده انواع شیرینی دانمارکی

امروزه استاد کاران شیرینی‌پزی به کمک هنر و سلیقه ای که دارند انواع مختلف شیرینی دانمارکی را با ظاهر های بسیار زیر زیبا متنوع و چشم نواز تولید می کنند.

این موضوع باعث شده تا شیرینی دانمارکی محبوبیت بیشتری در بین ایرانیان پیدا کند.

این شیرینی پر مخاطب که بسیار قیمت مناسبی نیز دارند، انتخاب اول بسیاری از مسئولان خرید سازمان‌ها و ارگان‌ها و کارخانه های صنعتی می باشد.

چون هم ارزان ومرقوم به صرفه است و همچنین با سفارش مشتریان عزیز ،تغییر در سایز واندازه و سبک یا سنگین بودن هر یک عدد شیرینی دانمارکی به راحتی قابل اجرا میباشد.

ما آماده همکاری با تمامی کارخانه های صنعتی اطراف تهران هستیم.

فروش شیرینی عمده در تهران

قنادی های زیادی در سرتاسر تهران وجود دارند که به تولید انواع مختلف شیرینی برای فروش روزانه می‌پردازد. ولی تجربه تولید شیرینی خشک در مقادیر بالا و تحویل به موقع را ندارند.

شرکت میکادو با توجه به تجهیزات و تجربه بالایی که فروش شیرینی به ارگان ها, سازمان ها و کارخانه های صنعتی در تهران و شهرک های صنعتی را دارد، بهترین گزینه برای تماس شما و ثبت سفارش محسوب می شود.

ما منتظر تماس های شما هستیم تا بهترینها را به شما عرضه کنیم.

انواع شیرینی خشک زبان

انواع شیرینی خشک با اسم های متفاوتی در تمامی قنادی ها تولید و عرضه می شود.

بسیاری از مردم امروزه همواره به دنبال شیرینی فانتزی عید نوروز هستند.شیرین زبان ریز یک گزینه مناسب برای ایام  عید نوروز میباشد.

شرکت میکادو توانسته‌است با کمک هنر و شیرینی پزی اشکال و ترکیب های مختلفی از شیرینی زبان را بصورت کاملا فانتزی ،تولید و عرضه نماید.

قیمت شیرینی خشک در شرکت میکادو با توجه به کیفیت بالا و طعم های خارق‌العاده، بسیار ارزان است.

اشتراک گذاری