قیمت شیرینی پای نارگیل|عمده

قیمت شیرینی پایی نارگیل به صورت عمده برای شما که قصد خرید شیرینی پای نارگیل در تعداد زیاد را دارید بهتر است از عمده فروشیو بدن واسطه باشد.

شرکت میکادو از آن دسته از تولید کنندگانی است که تمامی شیرینی های خشک را بدون واسطه و افزایش قیمت به دست مشتریان می‌رساند.

سفارش مستقیم از مشتریان و قیمت ارزان و بدون واسطه بودن همچنین تحویل به موقع یکی از ارزشمند ترین مزیت هایی است که هر خریداری به دنبال آن می باشد.

ما تولید و توزیع کننده تمامی شیرینی های خشک با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت در سطح شهر تهران می باشیم.

کارگاه مجهز و کاملاً استاندارد ما باعث شده تا بسیاری از شرکتها و ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی از بزرگترین مشتریان ما باشند.

شما مشتری گرامی می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین یا حضوری ثبت نمایید.

ما به شما اطمینان می دهیم با یک بار خرید از شرکت میکادو از مشتریان مداوم ما در تمام مراسم ها و اعیاد خواهید بود.

شیرینی پای نارگیلی دارای قالب های متفاوتی است. این شیرینی که ترکیبی از کیک های اسفنجی و نارگیل میباشد دارای طعمی بسیار لذت بخش و به یاد ماندنی است.

این شیرینی که به صورت یک فرد چهارگوش پایه اشکال دیگر برش داده می شود به راحتی می تواند زینت بخش هر بزم و مجلسی باشد.

این شیرینی خاص که بسیار مورد توجه برگزارکنندگان جشن های عروسی هست، همچنین جایگاه بسیار ویژه ای در بین کارخانه‌داران صنعتی نیز دارد.

شیرینی که در زمره شیرینیهای خشک قرار می گیرد علاوه بر اینکه در کارخانه‌های تولیدات صنعتی به عنوان عصرانه برای کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین برای پذیرایی از کارکنان و میهمان ها در اعیاد در کارخانه ها سازمان های دولتی و خصوصی مورد استفاده بسیار قرار میگیرد.

قیمت هر کیلو قرابیه چند است؟

شیرینی قرابیه یکی از شیرینی های پرطرفدار در ایران می باشد.این شیرینی خشک شده از جمله شیرینی های گران قیمت محسوب می شود، از خمیر والس که متشکل از بادام درختی می باشند، تهیه می شود.

یکی از عوامل تعیین کننده قیمت شیرینی قرابیه همین خمیر والس است. شرکت میکادو در تهیه این شیرینی از بادام درختی خالص استفاده می کند بدون آنکه مغز دیگری را در آن ترکیب کرده باشد.

رمز تازگی و کیفیت بالای شیرینی های قرابیه ما در تهیه مواد اولیه فوق العاده با کیفیت است.

همچنین دیزاینی که بر روی این شیرینی فوق العاده لذیذ استفاده می شود پسته فرد اعلام می باشد که ما از بهترین پسته کاران موجود در رفسنجان تهیه می‌کنیم.


به جرائت می توانیم ادعا کنیم که ما یکی از معدود تولیدیهای هستیم که این شیرینی را با کیفیتی برابر شیرینی های تبریز که قطب اصلی شیرینی در ایران میباشد، تولید می کنیم.

این شیرینی فوق العاده شکیل و خوشمزه مناسب برای پذیرایی در ایام عید و عروسی ها و یا شیرین کام کردن مهمان های خاص و ویژه در محیط کار بسیار مناسب است.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۸

یکی از بی نظیرترین شیرینیهای خشک موجود در کشور ما ایران شیرینی دانمارکی است.

این شیرینی فوق العاده خوشمزه و لایه لایه با کمک کرمی که در میان آن قرار داده می شود طعمی فوق العاده را ایجاد می کند.

امروز این شیرینی با تزیین کنجد ، تخمه خاک قند و خرفه… ظاهری جدید را برای خود رقم زده است.

همچنین نوع پیچش این خمیر لایه لایه باعث شده تا محدودیتی در انتخاب این شیرینی وجود نداشته باشد و تمام طرفداران آن بتوانند هر نوع و مدلی از آن را که بخواهند انتخاب کنند و کمک این شیرینی محفل خود را گرم و صمیمی تر نمایند.


علت ترد و خوشمزه بودن شیرینی دانمارکی در شرکت میکادو استفاده از آرد های فوق العاده با کیفیت می باشد البته نوع و مقدار ترکیب در مواد اولیه و ایجاد خمیری فوق العاده منسجم و درجه دمای فر و بسیاری از نکات دیگر باعث می شود تا یک شیرینی خشک بسیار خوشمزه و ترد ایجاد شود.

شیرینی دانمارکی را هر چقدر تازه تر و یا به قول معروف ،داغ تر بخورید به همان میزان این شیرینی خوشمزه تر و لذیزتر میباشد.

بنا بر بنابر این اگر میخواهید شیرینی های خشک فوق العاده خوشمزه داشته باشید حتماً با شرکت میکادو تماس بگیرید تا بهترین شیرینی‌ها در کمترین زمان و تازه‌ترین صورت به دست شما برسد.

ما منتظر تماس از طرف تمامی ارگان ها، سازمان ها و کارخانه های تولیدات صنعتی خصوصی و دولتی هستیم.
عقد قرارداد با تمامی سازمان ها از تجربیات ما می باشد.

ما بهترین پیشنهاد ها را برای خرید شیرینی های خشک در تمامی مجالس ها و محافل به شما خواهیم داد. پس با ما در تماس باشید.

لیست قیمت اتحادیه قنادان

قیمتی را که اتحادیه قنادان مصوب می‌کنند باید توسط تمام قنادی ها اجرا شود.

در صورتی که هر قنادی و شیرینی فروشی به طور خود خواسته قیمت شیرینی ها را بالاتر یا پایین تر از آن به فروش برسانند تخلف محسوب شده و با آن برخورد قانونی می شود.

البته شیرینی های ما تماماً بر اساس قیمتی که اتحادیه تعیین کرده به فروش می رسد ولی باید این نوید را به خریدارانی که در تناژ های بسیار بالا شیرینی های خشک را سفارش دهند ما می توانیم قیمت ها را بشکنیم و با تخفیف های بسیار خوب مشتریان را همیشه برای خود نگه داریم.

یکی از ارکان اصلی شرکت میکادو و مشتری مداری است این ما این قول را به شما می دهیم که اگر در تناژ ها و مقادیر بالایی از ما خرید کنید ,حتما با ارزانترین قیمت با شما کنار خواهیم آمد تا همیشه شیرینی های خود را از ما بخرید.

پس درنگ نکنید و با توجه به جدول قیمت ها هرچه سریعتر قراردادهای خود را برای خرید شیرینی نهایی کنید.

خرید شیرینی عید 99

یکی از دغدغه‌هایی شب عید مردم خرید شیرینی عید به صورت تازه می باشد.

معمولا ماندگاری اغلب شیرینی های خشک بسیار بالاست و حتی تا ۲ ماه پس از پخت آن در صورتی که شرایط نگهداری و بسته بندی خوبی داشته باشد به صورت کاملاً تازه و ترد باقی می مانند.

شیرینی های مانند قرابیه، گردویی، پای نارگیلی ،نارگیلی و تخته ای نارگیلی شیرینی های بسیار مناسب برای شب عید می باشد.

البته ناگفته نماند که انواع مختلف تارت میوه نیز بسیار شکیل و رنگارنگ برای این فصل می باشند.

البته بعضی ها ترجیح می دهند که شیرینی تر را برای پذیرایی از میهمانان خود انتخاب کنند.


البته ناگفته نماند که نگهداری از شیرینی تر به مدت طولانی امکان پذیر نیست و باید این شیرینی صرف حداقل یک یا دو روز مورد مصرف قرار بگیرد و در غیر این صورت از کیفیت آن کاسته خواهد شد.

بنابر این بهترین انتخاب برای شب عید شیرینی خشک است که ماندگاری بالایی دارد و پذیرایی آن نیز بسیار راحت است.

قیمت شیرینی پای نارگیل

قیمت این شیرینی به صورت عمده در شرکت میکادو برای مدیرانی که برای کارکنان خود در ادارات، شرکتها و کارخانه های تولیدی و صنعتی,شیرینی شب عید تهیه می کنند ,بسیار مناسب است.

اشتراک گذاری