مرکز نمایندگی فروش عمده شیرینی یزدی +لیست قیمت

مرکز نمایندگی فروش عمده شیرینی یزدی با لیست قیمت انواع مختلف شیرینی خشک, در تمام نمایندگیهای شرکت میکادو در تهران فعالیت گسترده ای دارد.

قیمت هر کیلو کیک یزدی در مراکز فروش ما 21 هزار تومان برای مصرف کننده محاسبه میشود و قیمت عمده کیک یزدی 16 هزار تومان برای خرید عمده محاسبه میشود.

با توجه به اینکه 2 ماه از سال 99 میگذرد, ولی ما همچنان قیمت کیک یزدی سال 98 را برای مشتریان عزیزمان در نظر میگیریم.

با خرید انلاین شیرینی خشک از شرکت ما لذت خرید یک ادم تنبل با فکر رو تجربه کنید.چون شما در وقت و هزینه صرفه جویی کردید و چه لذتی بالاتر از این در خرید وجود دارد.

افزایش قیمت شیرینی دانمارکی تا کجا ادامه دارد؟

علی بهره‌مند ریس اتحادیه قنادان با اشاره به افزایش قیمت برخی مواد اولیه در تولید شیرینی گفت: در سال جاری شاهد افزایش برخی مواد اولیه شیرینی از جمله آرد، روغن مایع، شکر و برخی اقلام دیگر بوده‌ایم و با توجه به افزایش دستمزد کارگران، قیمت تمام شده تولید تمامی شیرینی ها برای قنادان افزایش خواهد یافت.

البته جای نگرانی نیست, شرکت میکادو هوای تمام ارگان ها, سازمان ها, شرکت ها و کارخانه های صنعتی را دارد.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]قیمت شیرینی دانمارکی(عمده) 21000 تومان [/box]

 

مرکز نمایندگی فروش عمده شیرینی یزدی +لیست قیمت

لیست قیمت از جذابترین اطلاعات برای تمام کاربران ما میباشد,ولی کیفیت و تازگی در کار تولید شیرینی حرف اول را میزند.

حتما مشتریان گرامی ما لذت خوردن شیرینی باکیفیت را, با هیچ لیست قیمت ارزانی معاوضه نمی کنند.اگر شما با سفارش انلاین شیرینی اشنایی ندارید با یک بار خرید از ما به این تخربه جدید و شیرین دست خواهید یافت.

قیمت کیک یزدی ترد و تازه با زعفران و عطر گلاب بر اساس قیمت مصوب اتحادیه برای شما محاسبه میشود.شما دوست عزیز , مشتری گرامی اگر به دنبال یک فروشگاه کاملا بهداشتی و خوش قول هستید, حتما کلید رضایت خاطر شما در دستان ما میباشد.

ایا میدانید یک کیلو شیرینی برای چند نفر ایده ال است؟

تعداد تقریبی یک کیلو کیک یزدی 18 الی 20 عدد میباشد. بنابراین با این امار شما میتوانیند به راحتی مقدار وزنی را که برای کیک یزدی میخواهید به دست اورید.

برای کسب اطلاعات در مورد شیرینی های خشک دیگر با شماره تلفن 09122255713 تماس حاصل نمایید.

بهترین مشاوره برای خرید انواع مختلف شیرینی را قطعا در شرکت تخصصی ما خواهید یافت. شما میتوانید تمامی تولیدات ما را به صورت کاملا تضمینی با خیالی راحت تهیه کنید.

تاثیر سفارش انلاین در قیمت شیرینی گردویی 

امروزه سفارش انلاین کالا در ایران دارای طرفداران بسیاری است. شما نیز در این دنیای دیجیتال پر ترافیک میتوانید با سفارش اینترنتی انواع متنوع شیرینی خشک با قیمت های متفاوت و ارزان سهم خود را از اینترنت و تکنولوژی دریافت کنید.

اگر از مشتریان دائمی ما نیستید, با یک خرید از ما قطعا به جمع کسر خرید کنندگان از شرکت میکادو  خواهید پیوست.

اشتراک گذاری