ارزانترین قیمت انواع شیرینی خشک خانگی

ارزانترین قیمت انواع شیرینی خشک خانگی در عید نوروز برای شرکت های خودرو سازی، سازمان ها و کارخانه های صنعتی، در شرکت میکادو تولید و توزیع میشود.

در شرکت میکادو قیمت شیرینی خانگی سال 99 بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان تایین میشود ولی برای مشتریانی که به صورت عمده خرید میکنند، تخفیفات چشمگیری اعمال میشود.

همچنین اگر برای این ایام فرخنده به فکر سفارش شیرینی گردویی یا شیرینی نارگیلی گردویی هستید، استادکاران شیرینی پزی ما با مهارت خاصی این شیرینی های خشک را تهیه میکنند.

شما مشتریان عزیزی که مشتاق به خرید شیرینی خشک زبان هستید، ما تولید کننده انواع شیرینی خشک زبان با طعم کره در سطح شهر تهران هستیم. فقط کافیست یکبار از ما خرید کنید، شما هم مشتری دائمی ما میشوید.

قیمت تمام شده شیرینی دانمارکی قنادی

برای خرید انواع شیرینی دانمارکی به صورت آنلاین با کیفیتی بینظیر، داغ و تازه حتما حتما شرکت میکادو را انتخاب کنید تا علاوه بر ارسال شیرینی روز، قیمت ها را نیز کمتر از اتحادیه قنادی تهران محاسبه کنیم.

درست است که قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ با افزایش روبه رو شده است ولی ما به شما اطمینان میدهیم که شما را در خرید های با تعداد بالا با دادن تخفیفات باورنکردنی، نات و مبهوت خواهیم کرد.

با توجه به اینکه وزن هر عدد شیرینی دانمارکی حدود 30 گرم است بنابراین شما در هر یک کیلو شیرینی دانمارکی حدود 25 الی 30 عدد شیرینی دارید پس برای 100 نفر باید 3و نیم کیلو شیرینی تهیه نمایید.

ارزانترین قیمت انواع شیرینی خشک خانگی

شما مشتریان عزیز برای خرید انواع شیرینی خشک عید جدید و مدرن که قیمت آنها حتی ارزانتر از قیمت شیرینی سال  ۹۹ باشد، با خیالی آسوده با تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

قیمت شیرینی گردویی این روزها کمی بر قله گرانی صعود کرده ولی این قله نشینی با برداشت گردوهای تازه و سرازیر شدن آنها به سمت بازار قطعا مانند سقوط بهمن از قله، سقوط خواهد کرد.

شیرینی کشمشی نیز از شیرینی های خشک بسیار پرطرفدار، سبک و مقوی است که در با توجه به قیمت شیرینی کشمشی که جزء شیرینی های ارزان است، برای سفارشات در تعداد بالا بسیار مقرون به صرفه است.

آخرین قیمت کیک یزدی سال ۹۹ 

کیک یزدی که معرف حضور شما سروران میباشد و نیازی نیست که بگوییم زادگاه این شیرینی خشک سنتی شهر زیبای یزد است. ما به کمک استاد کاران چیره دست یزدی، مشغول به تولید کیک یزدیهای زعفرانی کنجدی هستیم.

قیمت کیک یزدی در شرکت میکادو با وجود مواد اولیه عالی و با کیفیت در تهیه آن، بسیار منصفانه قیمت گذاری شده و برای شما دوست عزیزی که قصد خرید در تعداد بالا را داری،تخفیفات بینظیری در انتظار شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با شماره تلفن 09126993690 تماس بگیرید یا در واتساپ و تلگرام پیام دهید. حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری