فروش شیرینی قرابیه در تهران با قیمت عمده

فروش شیرینی قرابیه در تهران با قیمت عمده در تخصص شرکت میکادو می باشد. این شیرینی خشک بسیار خوشمزه که امروزه در بسیاری از محافل و در تمام شهرهای ایران یکی از شیرینی های پرطرفدار و نسبتا گران قیمت می باشد.

 

مواد اولیه شیرینی قرابیه که بادام درختی است چون قیمت بالایی دارند و همچنین تزیین اصلی این شیرینی با پسته انجام می‌شود و این باعث شده است که قیمت این شیرینی به خاطر مواد اولیه بسیار مقوی و مفید بالا برود. زادگاه این شیرینی تبریز است.

در گذشته نه چندان دور برای خرید بهترین شیرینی قرابیه باید به شهر تبریز سفر میکردید تا بتوانید یک شیرینی فوق‌العاده خوشمزه را تهیه کنید، ولی شرکت میکادو با استفاده از بهترین استادکاران شیرینی پزی قرابیه تبریز توانسته  بهترین شیرینی قرابیه را در تهران ارائه دهد.

اگر به دنبال خرید بهترین شیرینی قرابیه در تهران اسید حتما با ما تماس بگیرید. ما به شما اطمینان میدهیم قطعاً از خرید خود راضی خواهید بود.

قیمت کیک یزدی

 کیک یزدی که از سنتی ترین و قدیمی ترین شیرینی های خشک در ایران محسوب می شود، از پرطرفدارترین شیرینی ها در تمامی اعیاد و مراسم و مجالس به حساب می آید.

امروزه ما تغییر و تنوعی که در دیزاین کیک یزدی به وجود آمده این شیرینی خشک را در زمره شیرینی‌های شیک و زیبا قرار داده است.

این تنوع را بیشتر در نوع کاغذ و یا همان کپسولی که کیک یزدی در آن قرار می گیرد ،می‌توانیم مشاهده کنیم و حتی تزئیناتی که بر روی کیک یزدی قرار می گیرد نیز بسیار متنوع شده است.

البته با وجود همه اینها قیمت کیک یزدی بسیار مناسب است.
کیک یزدی  یک شیرینی خشک بسیار مناسب برای پذیرایی در مجالس، ارگان ها ،سازمان ها و کارخانه های صنعتی می باشد.


شرکت میکادو آماده عقد قرارداد با تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد.ما انواع متنوعی از بهترین شیرینی های خشک را با ارزانترین قیمت به شما ارائه می کنیم.

لیست قیمت اتحادیه قنادان

لیست قیمت اتحادیه قنادان برای تمامی شیرینی ها غالباً در سال فقط یک بار تایین میشود.

تمامی تولیدها و گارگاهای شیرینی پزی وقنادی ها  موظفند قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه قنادان  مصوب شده را ارائه دهند.

در واقع این موضوع با مشکلاتی نیز همراه است، یکی از بزرگترین ایرادات  تعیین قیمت آن هم فقط یک بار در سال ، تغییر قیمت مواد اولیه تهیه شیرینی  است .

همگی می دانیم که تحریم ها تاثیر مستقیم و توی تهیه مواد اولیه تمام کالاها گذاشته است، صنف شیرینی پزان نیز از این قاعده مستثنا نیستند بنابراین به نظر می آید که تولید کنندگان شیرینی مواد اولیه را با قیمت بالا تهیه می کنند ولی مجبور هستند تولیدات شیرینی خود را با قیمت مصوب اتحادیه به فروش برسانند.

پس بسیار طبیعی است که لیست قیمت هایی را که ما در سایت قرار میدهیم با تغییر قیمت ها در تهیه مواد اولیه تغییر کند.بنابراین خریداران محترم بهتر است قیمت شیرینی ها را به روز و آنلاین از ما بخواهند.

البته باید خاطرنشان بکنیم که شرکت ما تا جایی که متحمل ضرر های واقعی نشود قیمت ها را دستخوش تغییر قرار نمی‌دهد.

قیمت قرابیه پسته ای

شیرینی قرابیه یکی از شیرینی های معروف شهر تبریز است که امروزه در تمام شهرهای ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد اولیه این شیرینی که از بادام  تهیه می شود، میوه های بسیار خوشمزه نظیر و مقوی می باشد. چون عمل آوری این محصول با زحمت زیادی همراه است بنابراین  تهیه و عمل آوری این شیرینی و نوع پخت آن بسیار تخصصی است.

شرکت میکادو توانسته از با بهره گیری از بهترین استاد کاران شیرینی پزی تبریز بهترین نوع شیرینی قرابیه را در تهران تولید و توزیع کند.
دیزاین اصلی شیرینی او قرابیه پسته می باشد که همراه خلال بادام نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تکه های بزرگ پسته بر روی شیرینی قرابیه زیبایی خاصی را به این شیرینی می‌دهد و البته باعث افزایش قیمت این شیرینی خوشمزه نیز می شود.

ولی ما سعی کردیم تا جایی که می توانیم مواد اولیه را بدون واسطه خریداری می‌کنیم تا قیمت تمام شده این محصول ارزان تمام شود. ما بهترین کیفیت شیرینی های خشک  را با ارزانترین قیمت به شما ارائه می کنیم.

بهترین کیک یزدی در تهران

قطعاً کیفیت کیک یزدی تاثیر مستقیمی در تقاضا و فروش آن دارد. بنابراین شرکت میکادو با حساسیت خاصی بر تهیه مواد اولیه ،تولید و پخت این شیرینی سنتی بسیار خوشمزه و لذیذ نظارت دارد.

ما به تولید انواع مختلف شیرینی های خشک می پردازیم.

رمز موفقیت شرکت ما در تولید بروز شیرینی ها و عرضه آن به صورت کاملا ترد و تازه می باشد.

ما تولید کننده شیر انواع مختلف شیرینی های خشک برای تمام ارگان ها سازمان ها و کارخانه های صنعتی می باشیم.

تجربه ما در تولید انواع متنوع شیرینی خشک به صورت تازه و تحویل به موقع آن یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های شرکت ما محسوب می شود.

این موضوع باعث شده تا بسیاری از سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی و همچنین بسیاری از کارخانه های صنعتی که در شهرک های صنعتی مشغول به کار هستند که ما را به عنوان، برترین تولید کننده انواع مختلف شیرینی های خشک بشناسند و خرید های عمده خود را با خیالی آسوده از ما انجام بدهند.

نرخ شیرینی عید ۹۹

شرکت میکادو با خرید پیشاپیش مواد اولیه سعی بر این دارد تا قیمت انواع مختلف شیرینی خشک را در عید ۹۹ تغییر ندهد. بنابراین شما می توانید با خیالی بسیار آسوده هرگونه شیرینی را که بخواهید از ما بخرید.

البته ما شرایط بسیار ویژه‌ای را برای کسانی که شیرینی ها را با مقادیر بسیار بالا و عمده خریداری می کنند در نظر داریم.

ما می توانیم تمامی شیرینی هایی را که شرکت ها و ارگان ها و کارخانه های صنعتی به کارکنان خود به عنوان عیدی هدیه میدهند را، با بسته بندی های بسیار شیک و با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی بسیار عالی عرضه کنیم.

ما یک تیم بسیار حرفه‌ای و قوی هستیم که در کنار هم می توانیم، تمامی نیازهای شما را به صورتی کاملا خوب و عالی به شما ارائه دهیم .

حتماً با من تماس بگیرید و با یک بار خرید از مشتریان دائم ما بشوید ما به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین ها را به شما ارائه خواهیم داد.

فروش شیرینی قرابیه در تهران

خوشبختانه در ایران انواع مختلف شیرینی های خشک تهیه و تولید میشود.

شیرینی سنتی هر شهری از استانهای ایران قطعا به صورت کاملا ماهرانه در ان استان تهیه میشود,ولی امروزه با مهاجرت از استانهای مختلف به سمت تهران قطعا استاد کاران شیرینی پزی هم به سمت تهران امده اند.

ما نیز از این موقعیت استفاده کرده ایم و با به کار گیری بهترین استادکاران, در پخت قرابیه توانسته ایم بهترین و لذیذ ترین قرابیه را در تهران ارایه دهیم.
با خرید انلاین شیرینی قرابیه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

اشتراک گذاری