قیمت شیرینی تارت میوه با قیمت عمده وتضمینی

قیمت شیرینی تارت میوه که به میوه فصل هم معروف است همانند شیرینی خشک محاسبه میشود. این شیرینی که با تغییر فصل رنگ عوض میکند و به رنگ میوه های آن فصل اول در می آید به راحتی زینت بخش هر مجلسی است.

البته شیرینی تارت میوه دارای اشکال و تزئین های مختلفی است.
با توجه به اینکه بیشتر مخاطبین ما شرکت ها و ارگان ها و کارخانه های صنعتی و سمینار ها هستند یکی از شیرینی های خشکی که ما به مخاطبین خود پیشنهاد می دهیم .
البته این شیرینی را می‌توان در مجالس عروسی نیز به عنوان یک شیرینی فوق‌العاده لاکچری استفاده کرد.
شرکت میکادو با تمام خریدارانی که در مقادیر بالا ثبت سفارش میکنند, قیمت شیرینی خشک سال ۹۹ را بسیار ارزان محاسبه می کند.
ما منتظر تماس های شما هستیم تا بهترین شیرینی های خود را برای مجالس شما آماده کنیم. قطعاً بهترین کار با ارزانترین قیمت به شما عرضه خواهیم کرد.

قیمت شیرینی تیتابی در تهران

این شیرینی که در زمره شیرینی های تر قرار دارد ولی با وجود این چون از خامه کمتری نسبت به شیرینی های تر دیگر در تهیه آن استفاده می شود، همانند شیرینیهای خشک می توان در بسیاری از مراسم ها است مورد استفاده قرار بگیرد.
این شیرینی بدون دیزاین است و مانوری ک روی آن داده می‌شود در رنگ کیکی است که در آن استفاده می شود.
در بسیاری از سمینارها شیرینی تیتابی جایگاه ویژه ای دارد, چون علاوه بر اینکه در زمره شیرینی های تر است میل کردن آن نیز بدون کارد و چنگال به راحتی انجام می شود.
همچنین برای مراسمهای عروسی و نامزدی یک گزینه بسیار خوب می باشد.بسیاری از مدیران کارخانه های تمایل دارند از این شیرینی بسیار خوشمزه و سبک پذیرایی از میهمان های خود استفاده کنند.

قیمت شیرینی تارت میوه برای شرکت ها

شیرینیهای تارت میوه ای که به صورت فنجانی تهیه می شوند و داخل آن ها میوه های فصل و یا میوه های خشکی مانند انجیر به کار رفته است.
این شیرینی از خوشمزه ترین و لذیذترین شیرینی هایی هستند که در ویترین هر قنادی خودنمایی می کنند.
شیرینی فلورنتینا نیز از خانواده تارت میوه محسوب می‌شود ولی با این تفاوت که در میان این شیرینی لاکچری به جای میوه از انواع مغزها و مخصوصا بادام استفاده می شود.
البته ما برای بسیاری از کارخانه های صنعتی ,سازمان ها و ارگان ها, تارت میوه ای را که از خمیر لایه لایه درست شده و به صورت چهار گوش و مربع شکل است را پیشنهاد می دهیم.


شرکت میکادو بهترین مشاوره ها را برای انتخاب لذیذترین و بهترین نوع شیرینی را مناسب با مراسم شما ، پیشنهاد می دهد.
بنابراین این فرصت را از خود دریغ نکنید و بلافاصله با شرکت ما تماس بگیرید و بهترین نوع شیرینی ها را با کمترین قیمت سفارش دهید.

قیمت سفارش ژله و دسر ارزان

شرکت ما علاوه بر تولید انواع مختلف شیرینی خشک ,در طرحی جدید شروع به تولید ژله و دسر برای تالارها وهتل ها و برگزار کنندگان مجالس عروسی در باغ تالارها نموده است.
ما انواع مختلف ژله را در طعم ها و رنگ های متفاوت  تولید میکنیم.
همچنین دسرهای تزریقی و تک نفره و پلمبیر و طعم های مختلف شالوت از جدیدترین محصولات ما هستند.

اشتراک گذاری