سفارش خرید شیرینی خشک در نوروز

سفارش خرید شیرینی خشک در نوروز 99 برای شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی با ارسال رایگان پذیرفته میشود.

انواع شیرینی دانمارکی که یکی از ارزانترین شیرینی های موجود در صنعت شیرینی سازی است، در شرکت میکادو با کیفیتی عالی بر اساس قیمت اتحادیه قنادان تهران به صورت عمده عرضه میشود.

” هر کیلو شیرینی چند عدد است؟ ” در شیرینی دانمارکی آنلاین تعداد این شیرینی در یک کیلو حدود 25 الی 30 عدد میباشد.ما قیمت شیرینی دانمارکی را در اعیاد مختلف با تخفیفهای ویژه ای عرضه میکنیم.

شما دوست عزیز اگر در پی یک تامین کننده مطمئن، نصف و خوش قول هستید حتما حتما با ما تماس بگیرید زیرا ما تجربه طولانی در تهیه و ارسال به موقع سفارشات ، برای بسیاری از شرکت ها را داریم.

قیمت شیرینی مربایی سال  ۹۹|نوروز

شیرینی مربایی، شیرینی مناسب عید محسوب میشود.تزیین شیرینی عید باید بسیار زیبا و دقیق انجام شود زیرا مردم این در این ایام به دنبال بهترینها برای پذیرایی از مهمانان خود هستند.

قیمت شیرینی مربایی همانند بقیه شیرینی های خشک محاسبه میشود و میتوان گفت جزء شیرینیهای است که دارای قیمت خوب و متعادلی است و از تمامی اقشار قدرت خرید آن را دارند.

به عنوان مثال قیمت شیرینی گردویی نسبت به خیلی از شیرینی ها گرانتر شده است و علت اصلی ان نیز قیمت گردو است که امروزه هر کیلوی ان 300 هزار تومان شده است.!؟

درست است که قیمت شیرینی 99 رو به افزایش است و لیست قیمت اتحادیه قنادان بر گران شدن انواع شیرینی های مختلف قنادی دلالت میکند، ولی شرکت میکادو با اعمال تخفیفات به موقع هوای جیب شما را دارد.

سفارش خرید شیرینی خشک در نوروز

خرید شیرینی آنلاین در ایام  نوروز یک معامله برد برد میباشد.  در روزهای پایانی سال همه مشاغل مخصوصا شرکت ها، ادارات و کارخانه های صنعتی سرگرم خرید و فروشهای قبل از تعطیلات هستند.

از این رو بسیاری از مشتریان قدیمی وبا وفای شرکت میکادو فقط با یک تماس سفارشات خود را انجام میدهند و ما نیز در روز مقرر تمامی شیرینی ها و دیگر اقلام سفارش شده را برایشان ارسال میکنیم.

قیمت شیرینی خشک سال 99 با توجه به گرانی دلار سیر صعودی پیدا کرد. چون حدود 70% مواد اولیه شیرینی در کشور ما وارد میشود بنابراین قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر روی شیرینی دارد.

قیمت شیرینی نخودچی 99 بسته بندی شده

امروزه با وجود شیوع بیماری کرونا بسیاری از مردم از خرید شیرینی سر باز میزنند. ولی ما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که در شرکت میکادو تمامی پروتکل های بهداشتی به خوبی اجرا میشود.

شیرینی نخودچی پس از قالب گیری و اماده شده توسط پرسنل ما، که قبل از ورود توسط دوش های ضدعفونی کننده میکروب زدایی شده اند با پوشیدن لباس مخصوص، ماسک و دستکش شیرینیها را به ظرف های مخصوص منتقل میکنند.

شما با خیالی راحت انواع شیرینی نخودچی خوشمزه را در بسته بندی های شکیل و بهداشتی از ما دریافت خواهید کرد. برای دریافت قیمت شیرینی خانگی با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری