قیمت شیرینی خشک خانگی + جدول

قیمت شیرینی خشک خانگی با جدول برای اطلاع از قیمت شیرینی های خشک تولید شده در شرکت ما در قسمت مخصوصی در همین سایت قرار داده شده است.

سابق بر این ما قیمت شیرینی خشک سال 99 را در ابتدای سال قرار میدادیم و تا عید نوروز بر همان موال باقی میماند ولی در سال جدید انجام چنین کاری امکان پذیر نیست.

قیمت انواع شیرینی 99 به طوری رقم خورد که تمامی مواد اولیه تشکیل دهنده شیرینی به طور چشمگیری گران شد، به همین دلیلما مجبور به تغییر قیمت ها در هر ماه هستیم.

ولی در هر صورت  قیمت شیرینی خانگی عید ۹۹ با همه چالش ها و گرانی به تعادل رسید و مردم ایران توانستند به {خرید شیرینی شب عید} برسند.

 کم ترین قیمت شیرینی نارگیلی ۱۴۰۰

{شیرینی نارگیلی} از شیرینی های بسیار پرطرفدار و جذابی هست که به کمک این شیرینی خشک خوشمزه شیرینی های بسیار خوب و زیبایی تولید میشود.

قیمت شیرینی نارگیلی خانگی باید در مدت یک هفته پس از تولید مصرف شود و گر نه خشک میشود ولی برای تداوم ماندگاری آن میتوان از فریزر برای نگه داری آن استفاده کرد.

پس با توجه به این موضوع که شیرینی نارگیلی زود خشک میشود و کیفیت خود را از دست میدهد، گزینه مناسبی برای صادرات نمی باشد.

ولی قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی با توجه به همه کمبودها و گرانی ها در شرکت ما با عالی ترین کیفیت عرضه میشود.

با توجه به توان مجموعه ما به تمامی ارگان ها، سازمان ها، ادارات دولتی و خصوصی اعلام میکنیم که قطعا ما بهترین تامین کننده شیرینی خشک در تهران هستیم.

قیمت شیرینی خشک خانگی  + جدول

شایسته است بدانید که شیرینی خانگی دارای تنوع بسیار بالای است که همگی آنها در شرکت ما تولید و عرضه میشود.

به طور قطع مجموعه ما بهترین تامین کننده شیرینی خشک مجوز دار برای فروشگاه زنجیره ای شهروند، فروشگاه زنجیره ای اتکا و هایپر استار در غرب تهران می باشد.

البته این موضوع برای تمامی سوپر مارکت ها و قنادی ها و فروشگاه های زنجیره ای شهرهای مختلف ایرامن نیز صدق میکند.

با توجه به اینکه شرکت ما تمامی مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو را دارا می باشد، بنابراین محصولات ما مستعد صادرات به تمامی کشورها هست.

به همین دلیل قیمت شیرینی خانگی سال 99 مناسب ترین و پر سود ترین قیمت برای صادرات بود و مشتریان بسیاری از خرسد خود بسیار خوشحال بودند و هستند.

قیمت شیرینی نخودچی ۱۴۰۰ پسته ای

 {قیمت شیرینی نخودچی} در تهران دارای تنوع بالای است که به دلیل تولید زیر زمینی و بدون مجوز و رعایت اصول بهداشتی می باشد.

اگر در پی دانستن قیمت شیرینی خشک و سوهان عسلی هستید، کیفیت و طعم و مزه آن برای شما مهم است حتما از مجموعه ما خرید نمایید.

قیمت شیرینی خشک مخلوط با توجه به بسته بندی های خوبی که دارد و از همه مهم تر به صورت ریز و مینیاتوری تهیه میشود، بسیار ارزان . مقرون به صرفه می باشد.

بهتر است امسال متفاوت فکر کنید و قیمت شیرینی عید ۱۴۰۰ را از ما بخواهید تا مطمئن شوید بهترین ها را برای شما فقط وفقط شرکت ما در نظر گرفته است.

اشتراک گذاری