مرکز فروش عمده شیرینی عید در تهران

مرکز فروش عمده شیرینی عید در تهران در این ایام که پیک خرید شیرینی می باشند، بهترین و ارزانترین قیمت را عرضه می کند، فقط شرکت میکادو می باشد.

این شرکت با وجود مشکلاتی که در تهیه مواد اولیه وجود دارد، بهترین ارزانترین مواد اولیه را برای تولید شیرینی های خود تهیه می کند.
این امر باعث شده تا این شرکت بتواند انواع {شیرینی خشک} را با کیفیتی فوق العاده عالی با قیمتی بسیار مناسب عرضه کند.
اگر دوست دارید بهترین ها را در خرید شیرینی خشک تجربه کنید حتما با ما تماس بگیرید.

انواع شیرینی خشک

  •  شیرینی مکزیکی :این شیرینی ترکیبی از رولت و کیک است و مورد علاقه ی بسیاری از افراد برای جشن ها و مجالس عروسی قرار دارد.

 

  • شیرینی نارگیلی : یکی از انواع شیرینی های خوشمزه و مجلسی ایرانی است که از پودر نارگیل،روغن،سفیده تخم مرغ،شکر و وانیل تهیه میشود.

 

  • شیرینی قرابیه :قرابیه نوعی شیرینی سنتی است که عمدتا با بادام، شکر و تخم مرغ تهیه میشود و روی آن پر از مغز پسته و بادام است و به شیرینی گران قیمت و مجلسی معروف است.

 

  • شیرینی دانمارکی :عموما در تمامی مجالس برای پذیرایی استفاده می شود که طعم بی نظیر و دوست داشتنی دارد.

  • شیرینی زبان :از جمله شیرینی های خشک سنتی و ایرانی می باشد که همانند کیک یزدی در پذیرایی های ایرانی ها نقش داشته است.

 

  • شیرینی اتریشی :از شیرینیهای خشک بسیار پر طرفدار برای پذیرایهای عصرانه یا نیم چاشت در اداره ها,سازمانها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی میباشد.

 

  • شیرینی پای نارگیلی :یک انتخاب بسیار عالی برای پذیرای در ارگانها و نهادها و کارخانه های دولتی است چون این زمان پخت کمی دارد و زمان تحویل سریعی دارد.یرینی پای سیب از بینظیر ترین شیرینی های خشک مقوی میباشد که همراه با ادویه خارق العاده ای مانند دارچین انتجاب خوبی برای تمام دورهمی ها ،سمینارها و ادارات میباشد.

 

  • شیرینی تخته ای نارگیلی :که از ترکیب کیک و شیرینی نارگیلی تشکیل شده بهترین انتخاب برای ارگانها و کارخانه های صنعتی در اعیاد و مراسم ها میباشد.

 

  • شیرینی گردویی :اصلی ترین ماده برای پختن و تهیه شیرینی گردویی نیز خود گردو است و برای همین است که قیمت آن نسبت به بقیه شیرینی های عصرانه تا حدی گران است، البته بستگی به قیمت و نوع کیفیت گردویی دارد که در تهیه آن استفاده شده است.

قیمت شیرینی تیتابی با بهترین قیمت

{شیرینی تیتابی} که در بسیاری از مجالس و اعیاد مورد توجه قرار می گیرد با وجود خامه بسیار کمی که در تولید این شیرینی فوق العاده خوشمزه بکار میرود می توان گفت از شیرینی های تر عامه پسند است.
بسیاری از مشتریان ما که شیرینی خشک برای عروسی را بسیار دوست دارند با پیشنهاد ما برای خرید شیرینی تیتابی در کنار شیرینی های خشک دیگر بسیار استقبال می کند و غالباً از این ترکیب و از این خرید راضی هستند.
با توجه به این که شیرینی تیتابی جز شیرینی‌های سبک‌تر محسوب می‌شود برابر این قیمت تمام شده آن مرقوم به صرفه است.

مرکز فروش عمده شیرینی عید در تهران

از بهترین نوع شیرینی خشک که در عید عرضه می شود، شیرینی های مانند نخودچی ،نارگیلی و زبان…. می توان نام برد.
البته باید خاطر نشان کرد که امروزه تمامی شیرینی های خشک با قالب ها و ظاهر های بسیار جدید و زیبایی نسبت به گذشته ارائه می‌شود.
به عنوان مثال {انواع شیرینی خشک زبان} در بازار وجود دارد که از قالب های متنوعی با دیزاین های زیبایی بر روی آن عرضه می شود.
شرکت میکادو بهترین شیرینی نخودچی تهران را به صورت انبوه تولید کرد و با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب به مشتریان عرضه می کند.

قیمت بهترین شیرینی خشک تهران

یکی از بهترین ها در شیرینی خشک که ترکیبی از دو شیرینی میباشد، شیرینی خوشمزه و لذیذ پای نارگیلی است که ترکیبی از شیرینی نارگیلی و شیرینی کره ای میباشد.

این شیرینی بسیار ماندگاری بالای دارد و از نظر طعم و مزه شما را بسیار خرسند میکند.بدانید و آگاه باشید که این یک پیشنهاد برد برد است.

چنانچه مراسمی در پیش دارید یا مسئول خرید شیرینی برای شرکت، اداره یا سازمان و کارخانه ای هستید حتما این پیشنهاد ما را بپذیرید چون ما بهترین ها را برای شما خواستاریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مدیران فروش ما شما را راهنمایی نمایند.

ایا میدانید بهترین شیرینی فروشی غرب تهران کجاست؟

برای پیدا کردن یکی از بهترین شیرینی فروشی های که در غرب تهران فعالیت میکند و  تامین کننده بسیار خوب و منصفی برای خرید شیرینی خشک و تر عمده هستند با ما تماس بگیرید.

این شیرینی فروشی در غرب با تعداد بسیار زیادی از شرکت ها و کارخانه های موجود در جاده مخصوص تهران قرار داد دارد و بهترین شیرینی ها را برای اعیاد و مناسبت های مختلف به صورت آنلاین برایشان ارسال میکند.

تمامی شیرینی های خشک تولید شده در این مجموعه مورد تایید و زیر نظر شرکت ما کار میکنند و خوشبختانه تمامی خریداران و مشتریان پس از خرید اول از مشتریان دائمی میشوند.

پس برای ثبت سفارش عمده برای اداره، شرکت، سازمان، کارخانه ها در اعیاد مختلف و یا مراسمات و جشن های خود با ما تماس بگیرید تا بهترین محصولات را ارزانتر از هر جای دیگر برای شما ارسال نماییم. 

اشتراک گذاری